Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babámnál pár napja...

4 hetes babámnál pár napja többször visszajön a tejci jóval szopi után amit félre nyel és olyan mintha fuldokolna benne, akkor pár mp-ig levegőt sem kap aztán mikor sikerül keservesen sír. Más ís van így? Olyan ilyesztő! Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Mert azt vettem észre, hogy automatikusan hirtelen falkapja az ember, de annál rosszabb.
2009. jún. 2. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
szia nálunk is volt ilyen én először kicsit finoman megráztam aztán 2. alkalommal elvittem orvoshoz és azt mondta hogy azért van mert túl mohón eszik a baba.nekem mondjuk tápszeres de ha evés közben hagyod picit pihenni néha kiveszed a szájából a cicit akkor abba fogja hagyni de azt mondta az orvos ez egész addig előfordulhat míg nem kap szilárd kaját.szép napot
2009. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!