Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ilyen nyugtalanul...

Miért alszik ilyen nyugtalanul a babám? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már több, mint 1 hete nagyon nyugtalanul alszik, forgatja a fejét (alig teszi le az egyik oldalra, már fordítja is a másikra), össze-vissza kúszik a kiságyban, nyög, nyöszörög és felsír álmában. Most 8 hetes. Eddig annyi volt az esti altatás, hogy szopizott (mást nem kap, csak anyatejet) és elaludt a vállamon. Ekkor leraktam az ágyába és aludt tovább. De most egyből elkezd forgolódni, és felébred mindig. Folyamatosan adnom kell neki a cumit, hogy megnyugodjon (eddig nem kellett neki), aztán kiesik a szájából és kezdhetem elölről. Kb. 1 óra amíg elalszik annyira, hogy nem ébred fel a saját mozgolódására. Miért van ez? Mit tudnék tenni, hogy nyugodt legyen mindkettőnk álma?
2011. szept. 5. 07:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként hason alszik, háton sokkal rosszabb a helyzet.
2011. szept. 5. 07:22
 2/7 anonim ***** válasza:

mintha a mi történetünket olvasnám.

Mi úgyan így vagyunk csak már 4,5 hónapos, és úgaíyan így kezdte. aztán később már ahogy leraktuk akkor már üvöltött.

most mellettem alszik, de így is nyugtalan.


Bocsi, hogy nem a válaszodra válaszoltam. de nem vagy egyedül

2011. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval lesz még rosszabb is :S
2011. szept. 5. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:

sajnos nálunk lett! Pedig a 2. gyerekünk4

Ez van.

Mi már minden csodaszert kipróbáltunk, de semmi.

2011. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Létezik erre is csodaszer?

Vagy a fogzásra gondolsz?

2011. szept. 5. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:

kb 2 hetes kora óta van ez az összes hasfájásra kipróbáltunk, ólmot öntettünk, gyertyát égetünk, homeos cuccokat, schlüsser st stb...

és semmi!

2011. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tartok tőle, hogy nálunk sem fog elmúlni a 3 hónap leteltével :( Nem vagyok én olyan szerencsés alkat...
2011. szept. 6. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!