Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is nyugtalanul alszik,...

Más is nyugtalanul alszik, forgolódik közbe meg feszül a pocak? 6 h km

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is nyugtalanul alszom, fáj mindkét oldalam, rendszeresen keményedek, izzadok, fulladok,...

38h km

2011. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első választ mintha én írtam volna...

38+6 hkm

2011. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hetes vagyok és detto ugyanez:D
2011. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a válaszolokat megértem:)

nade 6 hetesen nem hinném h olyan nagy pocakfeszülésről lehetne beszélni:) nekem van már egy 14hós nagyfiam, s jelenleg 8hetes vagyok, de még semmit nem érzek a pocakomban:)

2011. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
fura és 3 vagyis már 4hetes vagyok és 2hete reggelente feszült a hasam kellemetlen volt.az orvos azt mondta némely szervezet így jelzi a terhességet.előtte soha nem hallottam ilyet de most tapasztalom:)azért menny el orvoshoz nehogy vmi baj legyen!sok sikert
2011. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl akkor feszül, ha kifekszem hátra. Nem is nagyon kényelmes, csak úgy, ha felhúzom a lábam. Nálam ugyanez a feszülés van.


8hkm

2011. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!