Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találhatók olcsón járókát?...

Hol találhatók olcsón járókát? Nem fa járókát keresek!

Figyelt kérdés

Néztem már vaterán,teszveszen,expresszen,de még hol tudok nézni olcsó járókát?

Előre is köszönöm válaszokat!


2009. jún. 2. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó szokott lenni a Kismama Bababörze, ott rengeteg cuccot lehet olcsón beszerezni. Attól függ persze, mikorra kell, mert évente kétszer van. A tavaszi már megvolt, a következő ősszel lesz.

Esetleg telefonálj körbe kisgyerekes ismerősöket, akiknek a babái már kinőttek a járókás korból. Nekem is így lett, egy volt osztálytársamtól vettem.

Nem tudom, hol laksz, de pl. nálunk van két olyan bizományi bolt is, ahol lehet kapni gyerekcuccokat. Az ilyen helyekre is érdemes benézni.

Megkérdezheted a védőnőt is, biztosan van a körzetében olyan, ahol már nem kell és összehoz benneteket.

2009. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Brendon Outlet.

Én ott vettem 7000 ft-ért.

Csomagoláskor kivágták 1 cm-es sérülés van csak rajta.

Az eredeti ára 14 körül lett volna.

Ez a bolt a Soroksári úton van (XIX.ker), és van honlapjuk is!

2009. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második válaszolót kérdezem!

Megtudod adni a honlap címűket.Én is XIX.kerben lakom.

2009. jún. 2. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Várj, rosszul írtam, 9.kerület,

[link]


Pesterzsébet felől, ha mész a Soroksári úton a Boráros tér felé, valahol még az elején az Arzenál körül van!!

(Erzsébethez közel)

2009. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!