Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Extra nyugis, éjszakát 6...

Extra nyugis, éjszakát 6 hetes korától végigalvó kisfiam mostanában éjjel min.10x élesen felsír, mitől lehet?

Figyelt kérdés
7 hónapos. Kezdettől szépen alszik a kiságyában, de mostmár 4 éjjel egymás után inkább magunk mellé veszem, de még így is felsír, de nagyon éles hangon. Hamar megnyugszik amúgy. Vagy nem kéne magam mellé venni, így odaszokik? Vagy csak átmeneti helyzet valami miatt? Csak a fogára tudok gondolni, még nincs.
2012. febr. 9. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Odaszokik simán lehet, ezt neked kell eldönteni. Èn nem tudok és nem is akartam soha a gyerekkel egyágyban aludni, így ha baja is volt, akkor a gyerekszobában aludtam mellette, és bedugtam a kezemete, vagy ott álltam akár 1 órát is és simogattam.


mitöl sír fel?

ezer oka lehet. lehet hogy a foga, de lehet a nagy mozgások miatt, aztán pl a csipö növekedése konrétan fájdalmat okozhat. de lehet álmodik.


mivel mellettetek is felsír így én nem látom sok értelmét hogy az ágyatokba szoktasd, és nem tenném, de a te éltetek te döntsd el.


ez ami most van a sírán átmentei, de az ágybaszokás "örökös" lehet.

2012. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű csak a foga jön kislányom is 7 hónapos mi is szenvedtünk a fogaival.Már 2 kint van most jön a felső 2 nah újból nyűgösebb.Ne vedd magadhoz,beszokik az ágyba aztán onnan kitenni lehetetlen.Nekem a lányom el se van a mi ágyunkba csak a saját kiságyában alszik el.A kisfiamnál is így volt szerencsére.
2012. febr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy itt olvasgatom, nagyon sok baba odaszokik, ha magad mellé veszed, az én fiam kirívó eset ezek szerint, ugyanis 9 hónapos koráig mellettem aludt (apa állandó éjszakás) aztán 2 nap alatt vissza szokott a saját ágyába(akkor kapott új ágyat).

Miért sír? Lehet attól, hogy csinált valami új dolgot (elkezdett mászni pl.) a mozgás fejlődés okozhat ilyeneket, de én inkább a fogacskára tippelnék.

2012. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 hete mászik, de most ettől miért sírna fel? Nem értem.
2012. febr. 9. 10:22
 5/5 Zsöff85 ***** válasza:

Odaszokik úristen!!!!!

És ÖRÖKKÉ ott fog aludni, vigyázz!!!

Édes istenem…

2017. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!