Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18hós lányom 1hónapja új...

18hós lányom 1hónapja új leesésgátlós ágyat kapott. Kb.2hétig aludt benne rendesen, tetszett neki. Viszont mostanában éjszaka kijön hozzánk kb.3-4szer. Nem sír, csak hozza a párnáját meg a cumiját. A lépteire egyből ébredek. Nem tudom mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sosem aludt velünk egy ágyban,a szobája is külön van. Nem történt semmi változás ki sem esett,hogy attól ijedt volna meg. Lehet ennyi idősen szeparációs szorongás? Utban van a kistesó 2hónap múlva érkezik. Lehet,hogy ezt érzi?
2012. febr. 8. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a helyzet. Azzal a különbséggel, hogy mi mindig egy szobában aludtunk. A tesó születése előtt kezdte. Majd most, hogy megszületett, még inkább átjárkál az ágyunkba és ha visszaviszem a helyére, akkor nem hajlandó ott maradni. mindig visszasétál hozzánk. A legnagyobb bajom az, hogy képtelen vagyok kezelni a helyzetet így van, hogy már velünk alszik. Az éjszakai szoptatás mellett nincs erő még őt is állandóan visszacipelni a helyére. Csak remélem, hogy egyszer abba marad és nyugodtan alszunk mindannyian. Talán az éjszakai szoptatások végével ez is megoldódik.
2012. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na nálunk is ez van azzal a különbséggel, hogy a lányom 4.5 éves, de jön minden éjjel. Semmi nem használ, korábban nem aludt velünk (2 hónapja mindig megjelenik, ha visszaviszem akkor 98%-ban jön újra), de most, hogy olvasom a 18 hónaposod is átmászkál az én 17 hónapos kicsim tuti marad még a rácsos ágyba. Sokkot kapnék, ha egyszerre jönnének...el se férnénk.
2012. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!