Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM saját márkás -Babylove-...

DM saját márkás -Babylove- pelusáról tapasztalatok? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 08:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnál bevált szinte csak ezt használtuk.Kislányomnál ki se merem próbálni csak pamperst használunk mert Liberotól is gombás lett:(és valószínű a telustól:(
2012. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Az en länyomnäl bevält mi ezt hasznäljuk nappalra!Ejszakära pempers-t kap mert vegig alussza az ejszakät es biztos ami biztos!
2012. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Hát mi utáljuk..pedig kipróbáltam kislányomnál kisfiamnál is, nekem túl vastag kemény és merev is az anyaga, ronda is (bár ez számít legkevésbé) és több kipisilős balesetünk is volt vele, ráadásul nem is olcsóbb mint mondjuk a pampers dm-es kártyával.
2012. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Két gyerekem nőtt fel eddig rajta. Nekünk bejött. Dm-pontokkal olcsó kategória, és sokat bír. Newborn-tól 5-ig minden fajtáját használtuk már.

A tapasztalat, hogy a méretskálából általában mindig a nagyobbat érdemes venni, tehát a kilóknak a csomagoláson szereplő alsó határát érdemes belőni.

De ez úgyis kiderül, mindig akkor váltottunk, amikor elkezdett kifolyni a pisi. Amúgy 14 órákat is kibír, pedig egyik lányom rengeteget iszik.


Őszintén szólva kevés másfajtát próbáltam, csak ha valakitől épp kaptunk egy-egy darabot (pl. vendégségben az ottani pelust adtuk rá), illetve egyszer kaptam ajándékba egy csomag Pamperst, mindegyiket verte.

A két lányomból az egyiknek volt egyszer gombás fertőzése, de nem hiszem hogy a pelustól, hiszen az 4-5 hónapos korában volt, és azóta soha ilyen probléma nem jelentkezett, pedig érzékeny bőrű. Két és fél éves, már csak alváshoz adok rá a 4+-ból.

Csak ajánlani tudom!

A harmadikom pocakban, neki is ilyet fogunk venni, bár most hallottam, hogy sajnálatosan emelkedett az ára. De szerintem mi így is márka hűek leszünk.

2012. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit, hogy az igaz, hogy a Pampers vékonyabb és puhább is talán, de 3-4 óra után teljesen átázott. Tehát nem oldalt folyt ki a pisi, hanem egész felületén. Igaz, nem tudom a Pampers melyik fajtája volt, mert úgy tudom van belőle több, de én alig vártam, hogy az a csomag elfogyjon...

4

2012. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt használjuk a lányomnál, és eddig nem volt vele semmi probléma. Igaz a kinézete tényleg nem szép, de ez senkit sem érdekel szerintem! Sokkal jobb mint a libero!
2012. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbik fiamnál csak ezt használtuk, az első perctől az utolsóig. nagyon szerettük. A kicsi valahogy sokkal többet pisil, így eleinte éjszaka ki is folyt a combrészénél, de mostanában már nem. lehet az is közrejátszik, hogy kicsit újítottak rajta. Más lett az a felület ami a baba bőrével érintkezik, kicsit puhább, és tettek a derékrészre gumírozást. Eddig csak a tépőzáras része volt rugalmas. bár már a kicsi 18 hónapos és 5-ös méretet használ, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha pedig kuponnal vásárolja valaki külön jó az ára is.
2012. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnál is ezt használtuk, és most a lányom is ilyent hord.

Sajnálom, hogy megdrágult, már alig olcsóbb, mint a többi, márkás pelenka.

2012. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap vettem először egy csomaggal,extra pisilős 19 hónaposomnak.Ma reggel már volt egy nyakig fos is és azt is megfogta...eddig pozitív a tapasztalatom.És egy picivel vastagabb ,mint a Pampers,de a Liberónál meg jóval vékonyabb.Nekem tetszik és jól meg is "áll" a lányomon.
2012. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerettük, vetekszik a "márkás" pelusokkal. sajnos tényleg árban már nagy különbség nincs. Mi még éjszakára hordunk 6-os pelust (4 éves és bepisil), mert nem akarok minden éjjel ágyat húzni.... Most a 32 db-ost 2200 Ft-ért veszem a Rossmannban a saját márkás Babydream-et. Ugyan ebben a méretben és kiszerelésben a Babylove drágább:(((
2012. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!