Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy élitek mindennap...

Anyukák, hogy élitek mindennapjaitokat ebben a "gyönyörű" 2012-es évben? Van félre tett pénzetek v. máról holnapra éltek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 11:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Nálunk minden rossz összejött így év elejére:-(

Párom elveszítette az állását, a családban haláleset is történt, nagyimmal is gondok vannak, a közeli családtagoknak is olyan jövedelmek szűntek meg (ill. fognak, rokkantsági nyugdíj), ami minket is nehéz helyzetbe hoz, nem elég, hogy a férjem elvesztette az állását:-(

Még vannak meg nem kapott pénzeink, amire számítunk még ebben és a köv. hónapban, de aztán ennyi. Hogy utána mi lesz, gőzöm sincs...

Én itthon vagyok 2,5 évessel és 4 hónapos babával.

2012. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nálatok is rossz a helyzet, ezért tetted fel a kérdést?

2012. febr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 nittababy ***** válasza:
50%
nálunk is párom elvesztette a munkáját!!Le csökkentették a gyedemet!!Férerakott pénzünk nincs így sajnos máról a holnapra élünk!!!a r...dék kormány miatt!!!
2012. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
félretett pénz van nem sok de van amugy meg a mit a párom keres az hitelre megy el én meg a kaját állom 50 zerböl..egyelöre
2012. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát igen. Illetve egyre rosszabb. A páromnak is nagyon bizonytalan az állása, van, hogy később kapja meg a fizetését, én itthon őrlődöm, de próbálok talpra állni 13 hónapos gyermekem miatt. Fogalmam sincs hogyan tovább, mert ráadásul még nekem is munkahelyet kell keresnem, mert lejárt a szerződésem, úgyhogy hogy :( :(
2012. febr. 9. 11:51
 6/28 anonim ***** válasza:
Nekünk anyagilag most nem olyan rossz a helyzetünk. Van valamennyi félre tett pénzünk, de ez elmegy tavasszal a ház szigetelésére és színezésére. Van ennivalónk, meleg van a házban, van 2 gyönyörű gyermekünk, egészségesek vagyunk. Ennyi most éppen elég. Vagyis majdnem, mert apa hiányzik a létszámból. Ő most éppen Irakban dolgozik, hogy mindez így is maradjon.
2012. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Mi már tavaly láttuk, hogy egyre rosszabb lesz, és az akkori intézkedések előrevettették, hogy 2012-ben sem lesz rózsás a helyzet. Ez is közrejátszott, hogy külföldre költöztünk a 7 hónaposunkkal, a jobb élet reményében. Van még valamennyi félretett pénzünk, csak épp az Mo-on. :( De majd valahogyan azt is kimenekítjük, nehogy a kormány még azokra is rácsapjon, mint a magánnyugdíjakra...
2012. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló! Igazatok volt, nekünk is azt kellene, de még annyi pénzünk sincs, hogy kimenjünk valahová. :( Pedig nem élünk nagy lábon, de a hitel és a rezsi elviszi több mint felét.
2012. febr. 9. 12:04
 9/28 anonim ***** válasza:
62%

Igen, tudom milyen sok a hitel. :(

Bár szerencsére a férjemmel nekünk nem volt, de pl apukámnak a mai napig vannak hitelei :(

Ezért nem is jutnak 1-ről a 2-re, és segíteni sem tudnak/tudtak. És a férjem családja sem segített. Ők helyette visszakérték a kocsit, amit 5 évvel ezelőtt a férjemnek vettek, hogy ne kelljen buszoznia, ha hazamegy pestről vidékre. Egy barátunk volt az, aki fáradságot nem kímélve és az autóját sem, kihozott minket. Felváltva vezettek, egész éjszaka. Azóta is hálás vagyok érte neki! :) Én azt mondom, aki teheti menjen el abból az országból. Vagy lehet, hogy országos tüntetés kellene, és elzavarni a kormányt a p..csába!

2012. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit kellene, nem is akarok itt politázálni, de ez azért már egyre nehezebb és katasztrófális. Nekik biztos nem kell aggódniuk a holnap miatt. Melyik országba mentetek ki? Volt már kint munkalehetőség v. még utána kerestetek?
2012. febr. 9. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!