Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Face-re kiírtam hogy 10lájk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Face-re kiírtam hogy 10lájk és leírom a legjobb csaj nevét. És egy olyan csaj is lájkolta aki gyönyörű, és tetszik is nekem. (többi lent) (? )

Figyelt kérdés

Szóval akkor lájkolta, és ki is írtam hogy ő a legszebb...


Így kb.: 10 lájk és...

a csaj csodálkozott és at mondta közel sincs hozzá.

én: szerintem meg igen :)

Ő: lehet...


Szval így.

És nem tudom hogy ezt ti lányok hogy veszitek??? Mert amúgy nem tud rólam semmit... Nem vok belezúgva csak nagyon jól néz ki. És hogy ti ezt annak vennétek? Képzeljétek oda magatokat. ;)


2012. jan. 9. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét
2012. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlatilag most ezt gondoljahtja: "istenem mekkora idióta" de közben meg nőtt az egója. De ettöl még nem biztos, hogy bejösz neki...
2012. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
azt gondolja, hogy jézusooom, 13 éves vagyok és azt gondolom, az internetről tanulok meg felnőni. szocializálódj kicsit.
2012. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Normálisvagy? ***** válasza:
7%
Ha leszavazzátok a válaszomat 0%-ra, elmondom a kérdező kérdéséről a véleményem...:D
2012. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
mire én, mire ő mire én mire ő mire én:)
2012. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha élőben is oda mersz hozzá menni, akkor jónéven veszi :) Ha nem, akkor nem. Gondolom, kicsit idiótának nézett, de nőtt az egója, ahogy már nem tudom ki is írta előttem.
2012. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes beléd és rólad álmodozik éjszakánként...
2012. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 13 évesnél több nem lehetsz
2012. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
14 vagyok és normális válaszokat szeretnék... akik eddig azt adtak köszi :) jöhet még :)
2012. jan. 9. 21:18
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Úr Isten nőjetek már fel! Az hogy be lájkol, vagy bököd nem jelenti még azt hogy szerelmes beléd! Ez lehet egy baráti gesztus is, csak mindenki arra gondol, amit a fantáziája diktál neki! Az meg hogy nem is ismer, -1 pont, az a baj hogy az orrotokig nem láttok a facebook miatt!
2012. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!