Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Lidl-ben...

Mi a véleményetek a Lidl-ben kapható, és a Pretty Baby pelusokról?

Figyelt kérdés

Másfél évesnek

Nagyon merev és kemény egy Pampershez viszonyítva, nem túl vastag?

Na és persze a nedvszívása?


2012. febr. 9. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Pretty baby-t kaptunk épp nemrég ajándékba. Nagyon-nagyon meg voltam vele elégedve. Nem folyt ki, nem ázott át, pedig épp elkapott egy hasmenős vírust, de nem volt baleset. A Dm-es Babylove-hoz tudnám minőségben hasonlítani, a fiam azt használ. Kicsit keményebb mint a pampers, de nem vészes.
2012. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pretty baby-t nem ismerem, viszont a Lidlben volt a múltkor akcióban a kis csomagos pelus.Na az olyan volt mint a kartonpapír!(Előtte S&P-t és Huggiest használtunk).

Éjszakára használtam el mert bírta a terhelést de nagyon kemény volt, kicsit kényelmetlennek is tűnt a lányomon.

Van még a Lidlben a nagyobb csomagolású pelus, a Tojours azthiszem, abból a múltkor ki volt egy bontva és megnéztem, az sokkal puhább mint a másik, de én maradok a Huggiesnál és a Liberónál.Meg a S&P-nél ha épp az van akcióban de azt csak nappalra.

13 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Pretty Baby pelust kaptam ajándékba, de a spárbavette anyósom:) és az nagyon frankó, le is váltottuk a pamperst :)
2012. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi sparban vesszük,szeretjük nagyon!
2012. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!