Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én csalódtam a légzésfigy...

Csak én csalódtam a légzésfigyelőben?

Figyelt kérdés
Kaptam egy légzésfigyelőt de többször is beriasztott amikor nem is aludt a baba. Állítólag biztos,h. jó mert 1hónapja még használták. Már visszaadtam és nem is akarok venni mert utálom és csalódtam benne. A lányomnál se volt 3 éve.

2012. febr. 9. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát te tudod. Nálunk is volt már téves riasztás, de én inkább ugrom 1000-szer feleslegesen, minthogy egyszer ne vegyem észre, hogy baj van.

Lehet, hogy rosszul volt beállítva az érzékenysége, az is lehet, hogy a csatlakozásánál nem volt tökéletes az érintkezés. Nálunk pl. ez okozta a gondot.

Az meg hogy a 3 éves lányodnak sem kellett, egy dolog. Pont tegnap olvastam, hogy a 6. baba aludt el egy családban 6 hónaposan.

De tényleg a te döntésed, hogy használod, vagy nem.

2012. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted, hogy amikor nem is aludt? Azért rendesen alatta volt az érzékelő? Elem nincs merülőben (akkor is szokott riasztani)
2012. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is riasztott már tévesen. De valahogy mindig olyan érzésem van, hogy jobb bekapcsolni, minthogy egy szörnyű meglepetés érje az embert. Én így sokkal nyugodtabban alszom.
2012. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem minden jó volt rajta mert az állította be aki ideadta kipróbálni. Azt,hogy nem aludt a baba amikor riasztott úgy értem,h. ébren volt, nyitva volt a szeme, ott pakolásztam épp a kiságy mellett és láttam,h. nézeget majd pár másodperc múlva riasztott, alig tudtam kikapcsolni. ÉJszaka meg nem is tudom használni mert velem alszik. Szóval így sok értelme amúgy sincs de az az igazság,h. én még olyat se ismerek aki ismer olyat akinek így halt meg a babája. Azért köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 9. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Az unokaöcsém így halt meg. amúgy lehet kapni mobil légzésfigyelőt is. ez akkora, mint egy gyufásskatulya, a pelenkára lehet csiptetni. 12000-ért vettem a Vaterán, és akkor használom, ha velem alszik a baba.
2012. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon "szeretem", hogy van. Olyan megnyugvást érzek miatta. El sem tudnám képzelni, hogy nincs. Tudom régen nem volt, de fejlődik a világ és ezeket a fejlődéseket ki kell használni, ha lehet!
2012. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem az alábbi esetekben riasztott be: amikor az ágyba úgy tettem be, hogy benne volt egy kókuszpólyába, mert az már vastag volt az érzékelőnek, vagy amikor elvándorolt az ágy végébe, és ott már nem volt alatta az érzékelő. a harmadik eset az lehet, hogy nem volt jól beállítva az érzékenység
2012. febr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!