Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beletehetem attól, hogy rajta...

Beletehetem attól, hogy rajta van a terpeszbetétes rugi? (kenguru kérdés)

Figyelt kérdés
Terpeszbetétes rugi nadrágot kell hordania mától a kislányomnak. Nagyon szeret kenguruban lenni. Kinek, hogy viselte a babája? Én rettegek, hogy elviselhetetlenek lesznek a napok. Amúgy is nyűgösebb, a fogacskája miatt!!! :( Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 10. 07:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak 2-3 hónapig kellett hordania. Ő észre sem vette. A felnőttek mind szörnyülködve sajnálták, ő meg tojt rá. Ugyanúgy éltük a napjainkat mint addig. Kenguruban is volt és nem zavarta a terpeszpelus. Nyugodtan tedd kenguruba terpeszpelussal.
2012. febr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az én kislányom harcol a rugi ellen, de nincs más megoldás. Remélem a az egy hónap múlva esedékes kontrollig rendbe jön.
2012. febr. 10. 09:36
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne kengurut használjatok mert abban nem biztosított a helyes testtartás(terpesz, felhúzott térdek, gömbölyű gerinc)! Enyhe csípőproblémán sokaknak segít, sőt elhagyható a terpeszbetét ha kendőben helyesen kötve van a baba, illetve a mosható pelenka is nagyobb terpesz- tartást biztosít. A hordozóeszközön mindenképp változtass, segíteni fog:)!
2012. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kép a helyes csípőfejlődést segítő lábtartáshoz:

[link]

KÉpek a helyes testtartáshoz:

[link]

[link]

Ezt semmilyen kenguru nem biztosítja.

2012. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem akartam a terpeszbetëtes pelust kiváltani. persze az is rajta van, csak úgy teszem bele a kenguruba. 15 fokos eltérés van, ez mennyire súlyos. egësznap csak sír a kislányom. mennyire kell betartani a non stop 24 órát?
2012. febr. 10. 12:58
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az eltérés a helyestől nem csak a térdek által bezárt szög, hanem a gerinc görbülete is, egy kenguru nem öleli úgy körül a babát mint egy kendő. Illetve a baba lába lóg, a térde sincs a megfelelő magasságban!

Kényelmi szempont, gondold végig:

melyik lenne Neked a kényelmesebb? egy jó szélesen alátámasztó vászon nyugágy, vagy egy 10 centi széles gerenda, amin lelógó lábakkal kéne akár csak perceket is eltölteni? Ez (is) a különbség:).

2012. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kengyelünk volt nagyon tartsd be amit mondanak.Inkáb egy hónap mint több.Én ugy csináltam,hogy fürdés ellöt levettem egy órával játszotunk és fürcsi után ráadtam megint.Utolsó 3-4 napban már alig vártam ,hogy levegyük.Utolsó nap csak éjjel adtam rá szinte.Tökéletes lett a csipönk.Mennyi idösek vagytok?Én nagyon nehezen töürtem ,de ö nem nagyon jol viselte.Kitartás.
2012. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia! 3 hónaposak vagyunk. Mind a ketten rosszul viseljük. Arra gondoltam, ha többet tornáztatom, akkor elég éjszakára, talán, de akkor nem:) remélem majd megszokja
2012. febr. 10. 14:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is kengyelt kapott,kb.2 nap alatt megszokta.A te picid is meg fogja szokni a pelust,észre sem veszi majd hidd el.Éjjel-nappal kell hordani sajnos,de így lesz meg az eredménye.A kenguruban nem tudom meg van-e a helyes lábtartás?Szerintem nincs,ezért nem raknám bele addig amíg helyre nem jön a csípője.
2012. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:én minden pelenkázáskor megcsináltam 30* a tornát,így 2 hónap alatt helyrejött a csípője.Igaz a kengyelt 3 hónapig kellett hordania,de hátha nektek gyorsabban rendbe jön :)
2012. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!