Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik árultak baba-mam...

Anyukák, akik árultak baba-mama börzén?

Figyelt kérdés

Most fogok árulni először ilyen helyen, s nem tudom, ilyenkor hogyan szokták elkészíteni a ruhákat.

Úgy értem, hogy ki vannak mosva, vasalva már pár hete megcsináltam. Viszont most áraztam. A dobozban azóta egy pár összegyűrődött. Nem olyan vészes. Ilyenkor ti átvasaljátok újra vagy próbáljátok szépen kézzel kisimítani?


S baba börzén árulhatok-e egyéb dolgot, pl. pár db ruha ami az enyém volt s új, amiket kaptam, viszont nem jók rám. Nagyon minimális. S pár új háztartási eszköz.


2012. febr. 10. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk általában mindent árulnak börzén. Sosincs belőle gond.. Nyilván olyan "standot" nem szeretnek nálunk a szervezők, ahol babás dolgok egyáltalán nincsenek..


Nekem is volt, hogy összegyűrődött, de nem vasaltam újra át. Egyébként kipakoltam mindig mindent kategória szerint. Asztal egyik felét fiúnak, másik felét lányosnak csináltam meg. Középre ment az unisex rucik. Ezeket is úgy csináltam, hogy külön a body, rugi, sapka, etc..

Amik idényszakosak, azokat előre raktam. pl. télen meleg holmik. Nyári, átmeneti ruhákat hátra tettem. pl. ujjatlan body, vékony cumók.

Felül voltak a kis méretek, alul a nagyok.

Ez nálam 30-40 percet vett igénybe, majd első 20 percben mindent áttúrtak a leendő vagy már anyukák. Úgyhogy, utána már csak igazgattam a "termékeket".

2012. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Nálunk egyébként sokszor hoztak plusz asztalt is, ha kértünk még. Ezt felárba kaptuk. De egyébként ha olyan "padtársat" fogtunk ki, aki rendes volt és nem volt sok ruhája, akkor megengedte, hogy az ő padjára is pakoljunk. Inkább ez a jellemző nálunk.


Amit a börzében nem szeretek, azaz, hogy megkérdezem a "vevőt", hogy mit szeretne és azt mondja: Semmit.

Majd mindent áttúr és a végén közli, hogy "Talpas nadrágja nincs?!"


Na ettől kicsit tele lesz az a bizonyos ...


3 ikres anyuka :)

2012. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vasald át, felesleges.Bocs az off-ért, de hol lesz bababörze és mikor?
2012. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Újpest Ifjúsági Ház. Holnap (szombat) 9-délig.


Elsőnek köszönöm a válaszát, még várok válaszokat.


Nekünk többnyire baba ruhák lesznek, viszont 1-2 ruhám van nekem is, s nagyon kevés háztartási eszköz. Utóbbiak újak. Amelyeket nem fogunk használni vagy nagyon keveset használtam, mert szülés után változott az alakom.

2012. febr. 10. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!