Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos kislányom éjszaka...

3,5 hónapos kislányom éjszaka pár napja 1-2 óránként éhes. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kislányom 3,5 hónapos. Eddig szépen kialakult az éjszakai alvás. Kétszer eszik: 23-24 óra között és 03-04 óra között. (Este 6-kor fektetem le aludni) Csak anyatejet kap, de a mennyiséggel nincs gond. Mivel vérszegény egy kicsit így el kellett kezdenem neki Maltofer-t adni. 3 napja viszont 1-2 óránként éhes éjszaka és nappal is. Ez lehet a gyógyszer miatt, vagy inkább növekedési hullámról van szó, ami nem tart sokáig. :) Előre is köszönöm a segítségeket!

2012. febr. 10. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában ilyenkor szokott lenni a növekedési ugrás tehát első körben azt mondanám azért van. Viszont ha magamból indulok ki, bár már nem anyatejen élek...amikor Maltofert elkezdtem szedni egy jó ideig nagyobb lett az étvágyam tőle!

Úgyhogy lehet ez okozza most ezt az éhséget. De ez is csak átmeneti. Nem tudom meddig kell adnod neki, de nem biztos, hogy végig ilyen sokat fog enni, amíg szedi. Hanem csak addig amíg "hozzászokik" a szervezete.

2012. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, a kicsi fiam is 3,5hónapos és nekünk is vannak olyan éjszakák amikor 2óránként kel enni egyébként este 8tól éjfélig majd evés után 3körül kel megint. nappal pedig a délelőtt olyan hogy néha 2órát sem bír ki evés nélkül. ő is szopizik.
2012. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg a fejlődési ugrás miatt!
2012. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Azt nem lehet tudni, hogy kb. meddig fog tartani ez az időszak és mikor várható újra?
2012. febr. 10. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!