Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi mustra, milyen...

Babakocsi mustra, milyen kocsit vegyek?

Figyelt kérdés
Minden kismama és anyuka,apuka akinek van tapasztalata babakocsikkal kapcsolatban irja meg a véleményét,tapasztalatát ami Soha nem lehet tudni,hogy kinek és mikor lehet hasznos.
2009. jún. 2. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
CAM Combi System: Szuper. Kezdetben kemény mózeskosár, amiben napközben is aludt a baba, mindig magammellé tudtam tenni, akár mit csináltam napközben. Később sportkocsivá alakítható. Plussz tartozéka a hordozó, ami szempont volt, hogy tudjak vele menni vásárolni meg ide-oda. És pelenkázótáska is van hozzá. egy baj van vele: Alulra a pakolórekeszbe nem tudok semmit pakolni, mert a vázakkal el van foglalva a hely, így csak oldalról tudom betömködni a cuccokat. Viszont a másik szempont pedig az volt, hogy a tolókarja legyen egyben, mert így egy kézzel is tudom tolni.
2009. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A legjobb a bolygó kerekes,átfordítható tolókar,széles fekterület,mert különben ugy jársz mint ismerősöm,hogy szorongott a bébi és mindig sírt a babakocsiban.Téliesíthető legyen,összecsukható.Nem muszáj a legmárkásabb,legdrágábbat venni.Van hogy az annyit se tud mint az olcsobbik.A huzata mosható legyen.Én ilyet vettem és imádta,imádja a kocsit a picur(20hós, már ő ül bele:))Lábtartó se rossz,ha van.Ez amúgy bergon egy régebbi tipus,de SZUPI!!
2009. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Quinny buzz

peg perego gt3

cam cortina x3

neonato

Nekem ezek jönnek be, de fontos meddig enged a pénztárcád...

2009. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
bébé confort lolla full van nekünk és pont jó!!!
2009. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem minegy, hogy hol fogod használni. ha nagyvárosban, tömegközlekedéssel, akkor fontos, hogy könnyű legyen és könnyen irányítható. Az sem mindegy, hogy mekkora a kocsi, hiszen ha majd télen is használni akarod, fontos, hogy elég nagy legyen ahhoz, hogy a beöltöztetett baba is kényelmesen elférjen benne. Jó, ha a rugózása is megfelelő, hogy ne rázza szét a baba lelkét a szupi magyar járdákon.. Mi egy vidéki kisvárosban élünk, így nagyon fontos volt az, hogy kényelmes legyen a babának is és nagy kerekű legyen. Az se mindegy, hogy a kocsi fekvőfelülete magasabban legyen, mint az autók kipufogója, hogy ne a bab orra alá füstöljenek az autók, ha éppen forgalmasabb út mellett kell elmenni. Nálunk az ár se volt mindegy, de szerintem nem fontos százezreket elkölteni a legdivatosabb babakocsira, mert nem biztos, hogy annyival jobb, mint egy olcsóbb. Persze, ez mindenkinek magánügye..
2009. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bugaboo cameleon,elég drága, de nagyon sokszínű, mindenre van megoldása.
2009. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ !

Várom továbbra is.


A Jané milyen kocsi ??

2009. jún. 2. 21:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Graco Quattro Tour Delux,strapabíró,lapracsukható,textilmózes,hordozó+rögzítőtalp is van hozzá.90-100 ezer ft körül van,de megéri,nagyon nagyon jó kocsi.
2009. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én vagyok a bébé confortos: mi a brendonba vettük és én meg voltam halva a jané kocsiért, míg élöbe nem láttam !!!De a bébé sokkal szebb élöbe nézd csak majd meg a vázátT Ja és élöbe láttam babaszafariba is nagyon jó modern kocsit jané- bébé keveréket ajálom!!! Váciuton van.
2009. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Maxi Cosi Mura 3 vagy 4, Bebe Comfort High Trek, Peg Perego GT3, ABC Design 3tec

Ezek mind háromkerekűek mert nekem csak azok tetszenek es nagyon kényelmes használni, de ezek mind 100 ezer ft felett vannak.

2009. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!