Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hall a lányom? 3hós van...

Nem hall a lányom? 3hós van itt olyan szülő aki ilyesmit tapasztalt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

szóval konkrétan bármit csörömpölsz nem rezzen össze,még ha sikítozik mellette a tesó akkor sem.

az újszülött-kori hallás vizsgálatkor az egyik fülét sikerült megvizsgálni a másikkal most már harmadszor megyünk mert legutóbb nehezen de sikerült kimutatni valamit de a biztonság kedvéért visszahívott.

vagy már én látok rémeket??

valami tuti tipp hogy kiváltsak valami reakciót.

Köszi.


2012. febr. 11. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ha szólsz hozzá egyik-másik irányból, tapsolsz.
2012. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nálunk újszülött korában nézték, aztán 1 hósan kellett visszavinni.

Miért nem tudták megvizsgálni?? Ezt nem értem.

Ha a tesóra nem reagál, az nem vész szerintem, lehet megszokta a "nyüzsgést" , de erősebb zörgésre, pl kulcs leesik arra össze kéne rezzennie. Nekem mindig "ugrik" egyet ha valaki köhög vagy tüsszent.

2012. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a kórházban mikor volt a doki azt mondták nagyon sírt,és azért nem tudta megnézni mert nyugisnak kell lennie.

a kiságy mögött van egy fém ruhaszárító megráztam mint krisztus a vargát konkrétan feküdt mint a ......

ha előtte tapsolok akkor nem is pislant semmi.

a védőnő is próbálkozott nem nem tudta eldönteni hogy a zajra vagy csak épp odanézett.

2012. febr. 11. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
az én lányom sem reagált itthon semmire kivéve ha hapcizott vagy köhögött valaki :D még a porszívó sem érdekelte,ha eldölt vagy leesett valami az sem.
2012. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szóval akkor lehet csak nem izgatja a dolog és szelektív a hallása mint néha apának?

tényleg aggódóm hogy esetleg nem hall

2012. febr. 11. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
hallásvizsgálatkor itathatod, szoptathatod, olyankor nem tud sírni
2012. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!