Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt az alvásunkkal? A...

Mi történt az alvásunkkal? A foga miatt lenne? Eddig éjjel nem ébredt, most egyszer, aztán 5-6 között és nem is alszik vissza, eddig visszaaludt, meg most nappal sem nagyon akar aludni!

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez többször fog változni, mire kijön az első 16 foga. :)) Mármint az alvási - ébredési szokásai. Ez teljesen normális. Nálunk az utolsó 4 foggal már nem volt semmi nyűg.
2011. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemsokára betölti a 6 hót,eddig nem volt gond az alvással,de már most ez egy hete körül így megy,az ínye meg van vastagodva már egy ideje,de fogacskának nincs nyoma,iszonyú erővel tud rágcsálni,ezért a fogára gondolok,hogy amiatt van most ez a változás!
2011. aug. 6. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk 1-2 héten keresztül 2 óránként kel éjjel. Most kint van a foga hegye, s éjjel 5 órát is képes egyhúzamban aludni, de nappal semmit nem tudok tőle csinálni. Mellbimbómat rágcsálja, s délben egyáltalán nem hajlandó enni, s mivel 1-2 hete tápszeres pótlást adok neki, így a szopi után, ami nála 25-40 ml között van ilyenkor, megeszik 160ml tápszert.

Két napja adom így neki, s azóta legalább kicsit alszik utána, s van h evés közben alszik be. pl. tegnap. Ma meg megette, kicsit nyűgös volt, s aztán bealudt. Amúgy meg előtte való két nap semmit nem aludt reggel, s amint felálltam az ágy mellől, már sírt is, itt kell lennem folyton mellette.

6 hónapos múlt júli 30.-án.

2011. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez megy csak még rosszabb, nekem éjjel 4-5 ször is felkel, pár héttel ezelött még nyugtalan is volt, mostanra hálistennek ez megszünt, felkel cicizik majd visszaalszik.azelött kétszer kelt fel éjszaka de mióta elkezdödött a fogzás ez van. én legalább is erre gondolok meg a mozgásfejlődésre. ja és nappal nekem se alszik fél óránál többet csak igy hamar ujra elfárad éls nyűgös. többször elalszik nappal de kevés ideig.
2012. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!