Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan ez az oldal nem gyakori...

Lassan ez az oldal nem gyakorikérdések lesz, hanem gyakoridicsekvő + videó nézegető, ti nem így gondoljátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 09:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Egyet értek,már én is besokaltam kicsit-bár még egy rossz szót se szóltam...
2009. jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem is lehet szólni, mert akkor rögtön lepontoznak.
2009. jún. 3. 09:37
 3/23 Nikcsi ***** válasza:
83%

Van bennem valami, bar en nem banom a videokat, csak az a baj hogy vki elkezdte, az meg erdekes volt, de most mar napi szinten 7-8 ilyen kerdes van es koztuk elveszik a lenyeg, a valoban segitsegre szorulok kerdesei.

Mondjuk engem jobban zavarnak a kulonbozo parazos kismama kerdesek, pl.: ehetek fagyit terhesen? stb. Sajnos egyre inkabb betegsegnek, tulelnivalo allapotnak tekintik sokan a terhesseget.

A masik ami meg idegesit, a sok dicsekvo kismama, feltesznek egy kerdest hogy pl. baj-e ha kisbabaja csak 4 honaposan kezdett el forogni? Konyorgom, az en fiam 6 es fel honaposan kezdte, akkor o most le van maradva? Hihetetlen...Meg ezek a nagyot mondasok... 6 hetesen mar oldalara fordul, 6 honaposan bilizik.. En elhiszem hogy vannak ugyes babak, ez igy van, de itt mar szinte az osszes zseni. :)

Most biztos sokan kiakadnak rajtam es lepontoznak, de nem izgat mert en csak velemenyt nyilvanitottam es ami fontos a kerdesre valaszoltam. :)

2009. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Engem csak az zavar,hogy a szoptatás kategóriába teszik be ezeket a kérdéseket,holott semmi köze hozzá. Ha valaki ebben a témában kér tanácsot, nemhiszem hogy érdekelné mások videója stb.. Én pl még egyet sem néztem meg. Szólni kellene a fejlesztőknek,hogy csináljanak egy "baba videós" oldalt...."szavazz rám" oldalt.... Nem akarok ezzel senkit megbántani!!!
2009. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
Én is kiakadtam!hát ez van!
2009. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
Az én gondom az hogy míg a babavideós kérdést legalább 10en megválaszolják, addig amit én feltettem kérdést, hogy segítsetek, addig arra meg nem érkezett válasz.
2009. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
lehet arra nem tudtak válaszolni!:(
2009. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudjatok lányok!

Attól tartok, hogy én voltam az első, aki videóról linket bemásolt, de kérdeznem kellett vele kapcsolatban.

Viszont nem gondoltam, hogy ez zavaró lehet, vagy mások is kérnek majd véleményt, sőt, nem is tudtam róla, mert igen ritkán nézegetem az oldalt. Most láttam ezt a kérdést és kíváncsiságból visszanéztem kb két oldalt, valóban előfordul néhány, ami babavideóról szól.

2009. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Engem inkább az akaszt ki, hogy lécci szavazzatok a szépségversenyen a kislányomra/kisfiamra. Talán hagyjuk már, hogy azok szavazzanak, akik azt az oldalt nézegetik és érdekli őket a verseny.
2009. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
csak ritkán nézek fel mostanában az oldalra. milyen babavideóról beszéltek? mutatnátok egyet?
2009. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!