Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 és fél hónapos kisfiam...

8 és fél hónapos kisfiam másfél hónapja nem hajlandó kanállal enni, pedig előtte gyönyörűen megevett mindent. Miért?

Figyelt kérdés
A doktornő már elküldte laborba, szerencsére minden rendben van. Egyik napról a másikra döntött úgy, hogy nem hajlandó kanalazni. Egy szál foga sincs, és nem is érzem, hogy akár meg lenne dagadva az ínye, nem is nyűgösebb, tehát nyilván még nem fogzik. Mit tehetnék, hogy újra elfogadja a kanalat? Ahhoz már "nagy", hogy csak cumisüvegből egyen. (Abból viszont mindent elfogad: zöldségek, gyümölcsök, hús, tejpép, tápszer...)
2009. jún. 3. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt már egy pár ilyen kérdés előrébb.

Én is így vagyok, nekem 9 és fél hós a fiam és csak anyatejet hajlandó enni, még nincs foga, de meg van duzzadva alól-felül az innye. Nem akarja a kanalat elfogadni, egy kis kiflivéget elmajszol, vagy amit meg tud fogni, uborka, barack, kölesgolyó és ennyi, semmi mást. Te még örülhetsz, hogy legalább üvegből eszik mást, én már próbáltam hígabbra csinálni a főzit és úgy andi neki üvegből, de mikor megérezte, hogy nem tejcsi, olyan öklendezést vágott, hogy az csak na. De neked legalább eszik mást így. Csak abban reménykedek, hogy ha kibujik a foga akkor majd változik a helyzet.

2009. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy már több mint 2 hónapja nem eszik csak anyatejet.
2009. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!