Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El vagyok keseredve, nem...

El vagyok keseredve, nem értem miért csinálja ezt csak velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 hós a babám,és nagyon harcias!Állandóan morog,csapkod,hisztizik ha vmi nincs megengedve neki és van h ha mondom h nem szabad és el is viszem onnan v elteszem a dolgot akkor rámnéz de olyan mérgesen h szinte tüzet szór a szeme,és "nekem ront" harci kiálltások közepette,és van h v meg akar harapni,v felémcsapkod,v megmarja az arcom!Nem szeret?V vmit elrontottam?
2009. jún. 3. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Teszteli a tűrőképességed és hogy meddig mehet el.
2009. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy néha enm vagy elég következetes és ezért "tudja", hogy így elérheti a dolgot esetleg, ha elég mérges, hisztis és kitartó.

Neked KELL kitartóbbnak lenned, ha megérzi a gyengeségedet, akkor ő ilyen marad...

2009. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem hiszem h bármit elrontottál. Anyum szokta mondogatni h ők még csak így tudják kifejezni a nemtetszésüket, haragjukat. Szerintem a lényeg h hiszti ide vagy oda, következetesen ne engedd meg neki amiről úgy gondolod h nem szabad és éljetek példamutatóan a pároddal, h megtanulja miként lehet levezetni az indulatokat (ezen a téren sokszor nekünk felnőtteknek is lenne bőven tanulnivalónk :) Én szoktam olyanokat is mondani neki h "ne bántsd anyát, anya szeret téged", "ez nekem is fáj", "én sosem bántanálak", "okos kisfiú vagy, tudod h ezt nem szabad" stb. Persze ő még nem érti, de azért szokja :) 7 hós törpe anyukája
2009. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogy rontottál el semmit,nagyon is jó anya vagy,csak a srácok ilyenkor olyanok mint Winettou:)Én ha rám így néz,én is visszanézek rá szúrósan,aztán mosolyogni kezdek mire ő is és a végén ismét nagy a luv:)

De ha engem megüt,akkor én is mondom neki,hogy anya sem csinálja ezt veled,ha rossza fát teszel a tűzre.Én látom rajta,hogy megérti,igaz van,hogy nem sokáig használ,de egy két napra bevagyok biztosítva:)

2009. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj meg érte, de én megnézném a kisfiadat tüzet szóró szemekkel, harci kiáltásokat kiabálva. :))

Nem tudom, hogy én mit tennék, de először biztos egy jót derülnék rajta, aztán megzabálnám, majd közölném vele, hogy bármit csinál, akkor is én vagyok még erőfölényben.

2009. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

:)))) Nem semmi kis manód van...:)

Próbáld meg a figyelmét valami mással lekötni, az én kis "főnökömnél" ez bevált...

2009. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jahhhhh és ami az év poénja h kislányról van szó:):):)

Szegény pasik:)

Köszönöm mindneki válaszát!Kicsit megnyugodtam!

Amúgy Én is derültem,meg nevettem rajta mikor először csinálta,meg is fogtam és agyon dögönyöztem,erre már Ő is kiengedett és kacagott!Csak most jobban elmérgesedett a helyzet....Tényleg nagyon félelmetesen tud nézni:):)Na de megoldjuk remélem!

Ha vita is van párommal azt is igyekszünk nem előtte tenni...:)

Szép estét!

2009. jún. 3. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs! Olyan egyértelműnek tünt a tünetekből, hogy kisfiú.
2009. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ugyan már:)nem kell elnézést kérned:)Én is sokszor azt mondom h egy fiú veszett el benne:)
2009. jún. 4. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!