Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most értem haza a nődokitól...

Most értem haza a nődokitól és sajna nem sok jót mondott.17 hetes pocakos vagyok az afp-m 0,76MOM lett ami azt mondták alacsony. Holnap meg kell ismételni hétfőn meg genetikai tanácsadásra kell mennem. El vagyok keseredve. Tanácsok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Eloszor is nyugi!! Nálunk a ref.érték 0.7-1.3 kozott van megadva. Nekem 1.4 lett. Gondolhatod...:-)Kozben kiderult, hogy igazából 2.5-ig jó. A barátnomnek, aki velem egyidos alacsonyabb lett egy picit mint neked, ot is rogton ide-oda-amoda kuldozgették.Semmi bajuk!!!Amúgy biztos olvastál már errol az AFP-rol, na hát ennyire lehet benne bízni...Ne izgulj,elmész ahova mondják, így Te is megnyugszol, de hidd el biztos nincs semmi baj!!!! Minden jót, 25 hetes km
2009. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a nyugtató választ:)
2009. jan. 6. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:

szia tényeg ne izgulj nekünk si igy volt és a doki azt monta hogy semmi gond, a felseégének meg a sogornőjének is alacsonylett és nem küldte őket további vizsgálatra mert felesleges.


az AFP meg már egy elavult kismama idegesítő vizsgálat, amit le akarnak cserélni.


amúgy azóta már megszületett a kislányunk és semmi baja az ég világon

2009. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 0,61 Mom lett.Voltam genetikai tanácsadáson,magzatvízvételen is.4 hétig kétségek között éltünk,míg megjött az eredmény:"egészséges,fiú magzat" :)

2009. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne izgulj,nekem eltünt az AFP eredményem! A doki 3 hét múlva azt mondta,hogy nem érdekes,mert ha baj van,azt már látta volna a 18 heti uh-on. Azóta megszültem,AFP-m sehol :-)
2009. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem 0.7Mom lett az értékem,engem nem küldött a dokim sehova,azt mondta,hogy tökéletes érték.Aztán aug.végén megszületett a kisfiam,aki ma már 4hónapos és teljesen egészséges.Nyugi,nem lesz gond:)

4hós baba anyucija

2009. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 0,69 lett az orvosom azt mondta rá, hogy rendben. Az elfogadott 0,5-2,5 között van. Aztán a 20. hetes uh-on elküldtek tanácsadásra, nagyon megijedtem, de ott is azt mondta az orvos, hogy ez teljesen jó érték, és megnézte hozzá az uh-os leletet is, amin szintén minden rendben volt és megnyugodtam.

Úgyhogy ne aggódj, a te értéked teljesen jó, ne foglalkozz az ijesztgetésekkel!

Minden jót!

2009. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!