Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos sterilizáló,...

Elektromos sterilizáló, szükség van rá, vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem felesleges luxuskiadás. Ha egy fazékban kifőzöd a babád cumiját, cumisüvegét stb... attól jobb sterilizálás nem kell.

Ezek már csak a mai modern korunk vevőcsábító termékei.

2009. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Szia!Én kaptam egyet kölcsön mikor megszületett a fiam. Úgy gondoltam vissza is adom, mert nem használtam. Egyszer mégis beüzemeltem és azóta állandóan megy.Nagy hasznát vettem, nagyon szeretem.Nem márkás, olcsó volt, de nagyon jó. Ez az egyik dolog amit biztosan beszerzek a következő babánál is.
2009. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Felesleges, mint sok més dolog, amit lehet kapni.

Egyszerűen kifőzom amit kell(cumi).

2009. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Én mikrós sterilizálót használtam, nem bántam meg, de utólag visszagondolva, én túlmisztifikáltam ezt a sterilizálásos kérdést... Szóval, ha most lennék a te helyedben, nem költenék elektromosra, elég (néha még sok is)a mikrós is!
2009. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Én először edényben kiforraltam a dolgokat, majd kaptam anyukámtól egy mikrós sterilizálót, utána sógornőm hozott egy elektromosat. Mindet kipróbáltam és el is ajándékoztam két hete mert nem használunk sem cumit, sem üveget és már nem is fejek,etért nincs mit sterilizálni. Amúgy a próbák során az elektromos tetszett a legjobban, a legolcsóbb viszont a sima kifőzés. Van valamilyen, azt hiszem chicco folyadék is ami állítólag nagyon jó.
2009. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk egy kisfazék töltötte be a sterilizáló szerepét. Tökéletesen megfelel a célnak.
2009. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!