Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik fertőtlenítési eljárás...

Melyik fertőtlenítési eljárás jobb/hasznosabb/egyszerűbb/praktikusabb az etetés/szoptatás kellékeihez, a kifőzés vagy a fertőtlenítő folyadékos, esetleg a mikrós vagy elektromos sterilizáló? Vagy más módszert javasoltok (ha van még más is. )?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Év fertőtlenítő folyadékot vettem és azt használtam csak nagyon jó. Chiccó és 1 literes üvegbe van. Bababoltban kapható
2009. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En fozom.Nem kerul kulon penzbe.
2009. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Az én tapasztalatom, az hogy a legjobb az elektromos gőzsterilizáló. Én próbáltam a kifőzést először, de sok pára nem igazán tetszett,úsztak az ablakok a vízben.A fertőtlenítőfolyadékos ha sokszor sterilizálsz nem túl olcsó (egy üveg fertőtlenítő amit én vettem olyan 1000 körül volt)és mindig az volt az érzésem, hogy rajtamaradt a lötty a mellszívón, meg az üvegeken.A mikrósnál meg kevés volt nekem a hely.De a gőzsterilizáló (Nekem Lindam van)elég nagy kapacitású, még sterilen tartja a lejárat után is 6 órát ha jól emlékszem. Így például lefekvés előtt sterilizáltam a mellszívót és mikor éjszaka közepén felébredtem, hogy túl sok a tejcsi, akkor csak kivettem a sterilizálóból és már használhattam is.Szóval nekem egyértelműen ez vált be.Bár azt hiszem 15 000 volt, de én úgy gondolom megérte.És százszor könnyebb lett volna az életem, ha az első babaánál is már rájövök erre.
2009. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem mikrós van, Avent Express II. Meg vagyok vele elégedve, gyors és egyszerű. Igaz, csak 2 adaggal tudok kisterilizálni mindent, viszont 5 perc alatt megvan 1 adag.

Van itthon Chicco folyadékom is, de ritkán használom, mert olyan furcsa az illata!

2009. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Avent mikrós sterilizátor. 6 perc alat tkész nem kell külön fertőtlenítő folyadék.
2009. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Avent expressz mikrós gőzsterilizálóm van. Egyszerű, 5 perc alatt kész és utána még 3 órát sterilen tartja a kellékeket.

Ettől függetlenül én néha kifőzök mindent. Valahogy azt biztosabbnak érzem.

2009. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezekben a mikrósokban van elég hely minden alkatrésznek?
2009. márc. 31. 07:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen elfér a mikrósban elég sok minden. Ha aventot veszel szerintem ezt tedd le is van rajzolva mi hogy fér be.
2009. márc. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a Kikában vettünk elektromos sterilizálót 5000ft!-ért.Carrera baby a márkája! Nagyon jó! Sok minden belefér...Ha már nem kell akkor meg eladom! Szerintem a folyadék drágábbra jön ki. A mikrosban meg kevés a hely.
2009. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok és nem volt akciós! Ez a legpraktikusabb.
2009. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!