Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero up&go pelus bevált...

Libero up&go pelus bevált nálatok?

Figyelt kérdés
Mert nálunk nem igazán, állandóan kifolyik belőle a pisi, ma a másfél órás séta alatt sz@rrá ázott a ruhája, nadrágja, mindene. Ja, és közvetlenül a séta előtt tettem tisztába...14 hós 10 kilós a lányom, már bőven szalad, ezért gondoltam, hogy váltunk erre. Vettem belőle nagyobb mértetet, de az még rosszabb. Idáig sima Liberot használtunk, az volt a legjobb (rengeteget kipróbáltunk előtte).
2009. jún. 3. 12:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kérdezni, hogy a popsikrémet hogy kenitek fel a popójukra? Mert ugye a pelust meg állva húzzuk fel... Tiszta rejtély nekem ez az up@go...
2009. jún. 3. 12:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egyáltalán nem vált be. A férjem véletlenül vette hónapokkal ezelőtt, talán 3 db fogyott belőle. Nem lehet normálisan bekenni a popsiját, nem beszélve a kakiról.... Nehézkes tisztába tenni. Az én kislányom is 14 hónapos, de nem adom rá többet :)
2009. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém még csak 6 hónapos, de kipróbáltuk. Nehéz ráadni, és szorítja a hasát, mert nem tudom szabályozni a derekán a bőséget.
2009. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon jó! Én szeretem az én fiam 9 és fél hós és 8 és fél kiló. Én mondjuk fekve adom még rá, mert még megmarad fekve. De volt hogy állva adtam rá és úgy is simán rá tudtam adni. Nagyon jó találmány. Most már póló+naci variációkat hordunk azért jó mert nem csúszik le róla a pelus, mert a sima lecsúszik. Szépen tartja magát a derekán és nem szorítja el egyáltalán.

Nekünk bejött!!

2009. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!