Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyög erőlködve 3 és fél...

Miért nyög erőlködve 3 és fél hónapos kislányom?

Figyelt kérdés

Ma egész álló nap azt csinálta, hogy ha háton feküdt, akkor felhúzta mindkét lábát, és úgy nyögött, mint egy különösen megtermett felnőtt férfi, akinek minimum három hete szorulása van... Közben vidám, mosolygós, az étvágya is jó, de most már hason is nyög. Ha kézben van, nem csinálja.

Ez mitől lehet? :S

(Kakilással nincs gondja.)


2012. febr. 12. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fáj a hasa, akkor szokták felhúzni a lábukat.
2012. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem szórakoztatja magát. Próbálgatja a hangját. Ez olyan, mint később a gügyögés. Nyugodj meg, nincs baj. Az is lehet, hogy így akarja felvetetni magát :) De egy tündér lehet, ahogy nyög :D
2012. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ezt csinálta. :) Most megnéztem a babanaplóba, Ő 14 hetes volt volt akkor. Tehát kb egyidős a Te babáddal. Nagyon tetszett a babámnak a nyögés, de ahogy jött úgy el is múlt. Semmi különösebb oka nem volt, soha nem volt hasfájós, vagy ilyesmi. Ahogy az előző is írta, szerintem is csak magát szórakoztatja, ne ijedj meg! Nemsokára elmúlik és akkor jön a sikítás! :)) A kisfiam 19 hetesen kezdte. :)
2012. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!