Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik mostanában...

Miért alszik mostanában nyugtalanul 6hós kislányom?

Figyelt kérdés

Régebben,-pár hete -még tök nyugi volt az éjjel,de mostanában forgolódik,és sokszor kéri a cumiját...Nyekereg,cumi bedug és alszik.mondjuk ilyenkor nem ébred fel,csak nyöszörög,de amint megkapja a cumiját elhallgat.

Napközben is más lett az alvása.3x 40perc(eddig d.előtt 40.perc,délután 2-3óra volt),délután is 40perc után felébred,játszani akar,de max 1óra múlva elkezd nyűglődni és ilyenkor olyan nehéz vissza altatni,pedig baromi fáradt...Mitől lehet,fog???vagy mi más??


2012. febr. 9. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Napirend változás, fogzás, mozgásfejlődés, lappangó betegség...

Sok mindentől lehet. Leginkább a fogak tudják megviselni a kicsiket, és a mozgásfejlődés egy-egy szakaszánál is van, hogy rosszabbul alszanak, mert álmukban "dolgozzák fel" az eseményeket.

2012. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagy valószínűséggel a fog tehet róla.

Illetőleg ha valamilyen mérföldkőhöz ér a baba, például felülés, felállás, gügyögés felváltása bababeszéddel, akkor is aludhat nyugtalanabbul, no meg ha valami új dologgal találkozik, esetleg megváltozik a napirendje. De szerintem ez leginkább a fog, nálunk jól bevált a chamomilla vulgaris ch15 homeopátiás gyógyszer.

Egyébként a 40 perces alvásokkal állítólag vigyázni kell mert hozzászokik a baba és utána nem fog többet aludni, de ezt csak olvastam.

2012. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én lányom is hat hósan kezdte ugyanezt és tart már lassan 3 hete. A fogára/mozgásfejlődésre gyanakszom én is, mint ahogy ezt előttem írták. Éjszaka sokszor ébred, de cumival azonnal visszaalszik (előtte átaludta az éjszakát), nappal is sokszor nehezebben alszik el.


Ajánlom ezt a cikket:


[link]

2012. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 26. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!