Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik nappal 3,5...

Miért alszik nappal 3,5 hónapos kislányom csak fél órákat?

Figyelt kérdés

3,5 hónapos kislányom nem egy nagy alvó. Főként nappal nem. Már elég sokféleképp kipróbáltam az altatást, de mindig csak fél órára tud elaludni. Nem ébresztheti fel az éhség, mert előtte fél-1 órával etetem. A pelenka tiszta. Semmi arra utaló jel nincs amiért "fel kellene ébrednie".

Valakinek van hasonló tapasztalata?


2012. febr. 11. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam ekkora korában keveset (fél-egy óra) és össze-vissza aludt napközben, viszont hamar átaludta az éjszakákat. Amikor nagyobb lett és elkezdett többet mozogni (kúszni majd mászni), akkor kezdett többet aludni nappal is. Szerintem, ha nem látod álmosnak, nincs ezzel baj.
2012. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tanacsot sajnos adni nem tudok, csak egyutterezni

amiota betoltottuk a 3honapot teljesen felborult egyik naprol a masikra a napja. 20-30percet alszik 3szor naponta, estere mar csak sirdogalni tud annyira faradt. Eddig nagyon jo alvo volt, nem tudom most mi lelte. Ami eddig valamit segitett, hogy kitartam ra az ablakot, persze elotte jol fel van oltoztetve. most mar alszik 1oraja, igaz 3szor mar felsirt

2012. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nálunk az a baj, ha egyszer felsír, akkor már nem is alszik vissza. Ma nagyon nehéz napunk volt. 2-szer aludt fél-fél órát. Egész délután csak nyekerget és a szemeit törölgette. Rendben, hogy nem nagy alvó, de ennyire.....

Ráadásul éjszaka sem alszik 4 napja, mert valószínű, hogy most van a növekedési hulláma és 1,5-2 óránként éhes.

Kitartást nektek is!

2012. febr. 12. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:

masodik vagyok

ma voltunk gyerekorvosnal, o mondta hogy vannak babak akik csak a friss levegon tudnak nappal aludni, eloszor amikor kitettem nem is aludt azonnal ennyit, ezt is meg kellett szokni, de minden alkalommal egy picivel tovabb aludt, es bizony volt hogy a nyitott ablaknal a kezemben tartottam, hogy amint egy picit is mocorog azonnal tudjam ringatni, ma mar aludt orat

2012. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!