Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Help! 14 hós kisfiam kb.30...

Help! 14 hós kisfiam kb.30 perce sírógörccsel fetreng. Mi lehet az oka? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sosem volt hasfájós, nem is volt ilyen még vele. Sokat pukizik, borsófőzeléket evett ma, lehet nagyon fáj a hasa? Fogzik is, de már bekentem az ínyét Dentinoxszal, és nem változik.

2012. febr. 12. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
akkor valoszinü h mégis csak a hasa vagy a torka ha van othol baby fájdalom csillapitod akkor adj be neki
2012. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sokszor evett már borsót, és semmi baja nem volt sosem.
2012. febr. 12. 21:35
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajna nincs fájdalomcsillapítóm. :( Meddig tart ez nála, mikor múlik el a fájás?
2012. febr. 12. 21:36
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja, nem kap a füléhez (szokott a fogzás miatt, ha fáj az ínye), nem beteg, és nem kap a nyakához sem, csak fetreng.
2012. febr. 12. 21:37
 5/16 anonim ***** válasza:

Vedd fel, sétálgass vele, énekelgess, dudolássszál - elvonja a figyelmét,megnyugszik.

Holnap elvinném azért orvoshoz

2012. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
azért ha ezt csinálná egész éjszaka én nem várnék másnapig a dokira.
2012. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Arra figyelj,hogy a sírása folyamatos,vagy időnként abbamarad és újra élesen felsír-e.Ha ilyen,érdemes elvinni az ügyeletre. Ha folyamatosan sír,espumisant vagy infacolt adhatnál neki,és símogasd is a pociját.
2012. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha párod otthon van, akkor szépen keltsd fel és küld el ügyeletes gyógyszertárba, ha van nálatok.

Egyébként mikor az én lányom pici korában hasfájós volt, akkor gyenge kamilla teát csináltam.Esetleg kipróbálhatnád,az nyugtatja a gyomrot.

Ha meg úgy gondolod, vagy látod a dolgokat, akkor szedd a cókmókot, és irány az ügyelet.

Ne hagyd szegény picit szenvedni!!! :(

2012. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

Nem hiszem el, hogy nincs senki, akit elküldhetnél az ügyeletes patikába Nurofenért. Nem is értem, miért nincs otthon alapból, ha felmegy a láza hirtelen, megvárod, míg meghal? (Ha van lázcsill., az is jó, mindben van fájd.csill. is.)


És igaza van annak, aki nem várna reggelig. Én sem várnék.

2012. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én elvinném az ügyeletre, de legalábbis felhívnám őket. Ki tudja, mi baja lehet, mije fáj, lehet, hogy valami komoly baj, ő még nem tudja megmutatni, mije fáj.
2012. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!