Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Help! 14 hós kisfiam kb.30...

Help! 14 hós kisfiam kb.30 perce sírógörccsel fetreng. Mi lehet az oka? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sosem volt hasfájós, nem is volt ilyen még vele. Sokat pukizik, borsófőzeléket evett ma, lehet nagyon fáj a hasa? Fogzik is, de már bekentem az ínyét Dentinoxszal, és nem változik.

2012. febr. 12. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekünk is így volt és kijött a lágyéksérve. nem is gondoltuk volna csak sírt és gondoltam megnézem a pelusát és akkor vettem észre egy nagy dudort a pucuja mellett és gondoltam hogy baj van.... nézdd meg neki is. de lehet csak a foga....hívd fel az ügyeletet, de úgy is azt mondják vidd be.
2012. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Alap dolog lenne hogy legyen otthon fájdalomcsillapító. Menjetek ügyeletre vagy legalább a gyógyszertárba fájdalom csillapítóért. En amúgy már biztos rég az ügyeleten lennék vele ha nem a fárdtságtól vagy "hisztiből" sír.
2012. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

most biztos gonosznak fogok tűnni de mikor a fiamnak ennyire fáj valamije és nem tudok segíteni neki akkor nem leülök fórumozni :S bocs, de ez kikívánkozott belőlem... én a gyerekügyeletet hívnám, ott orvosok tudnak tanácsot adni.

árod meg szaladjon el a gyógyszertárba és mostantól mindig tartsatok otthon láz és fájdalom csillapítót!!!

2012. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Már megnyugodott és elaludt. A párom mondta, hogy amig szoptattam, addig hangosabban és többet szellentett mint ő szokott:-). Szóval valszeg a hasa volt...

Nurofen van, de azt hittem az csak lázcsillapító és emiatt eszembe se jutott...

Kösz a sok aggódó hozzászólást..

Szép estét mindenkinek!

2012. febr. 12. 22:17
 15/16 anonim ***** válasza:
A kislányom múlt héten egyik éjjel fél órán át sírt vigasztalhatatlanul. Nálunk nincs éjjeli gyerekügyelet és a felnőtt orvos mindennel kórházba küldi a kicsiket. Így kivártunk. Ha tovább sír, akkor biztosan bevittük volna akkor is, ha az három nap kórházi vendégeskedés. Nehezen séta, dúdolás és ének hatására megnyugodott. Reggel gyerekorvos, onnan fülészet. Éjjel nem nyúlt a füléhez, így (pedig ő a negyedik gyermekem) nem tudtam eldönteni, hogy mije fáj. Sajnos nagyon begyulladt szegénykémnek. Mivel utána viszonylag nyugis volt, én bevallom nem is gondoltam rá. Viszont ha a kicsidnek hasfájás okozza, akkor egy kis infacol segíthet.
2012. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy elaludt.Nyugodt éjszakát nektek!
2012. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!