Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyerekülést vegyek,...

Milyen gyerekülést vegyek, ami nem túl drága, de biztonságos? Vegyek egyből 9-36kg-ig, még csak 10 hónapos a babám.

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne vegyél 9-36-ost, mert az túl nagy kategóriát fog át, nem annyira biztonságos! (Az okosok sem ajánlják.)

Nekünk Nania Cosmo SP van, ez 9-18-as. 22.000 Ft-ért vettük, és nagyon elégedettek vagyunk vele (hiába húzzák le sokan). Szerintem elég biztonságos, mert az ADAC-teszteken "közepest" kapott.

2012. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kilát belőle?
2012. febr. 12. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
9-36-os adac teszt "jó" minősítésű ülésünk van.(szóval kétlem,h olyan rossz lenne)47ezer volt,de ha évekre bontod szerintem bőven megéri. [link]
2012. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet fogunk venni. A 9-36 kg-osokat azért mondják rossznak, mert nagyon átfogó a kategóriája, túl nagy a különbség. Naniát nem vennék, múltkor a boltban megfogtam őket, és tiszta műanyag, mármint semmi bélése nincsen, hogy kényelmesebb legyen. Én nem ültetném bele a gyerekem, de az én vagyok úgy látszik másnak bejön.

2012. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Biztonsági szempontból a legjobb a 9-18 kg kategória lenne. Márkát nem ajánlok, mert mindenki a saját pénztárcája szerint vásárol...

Amit viszont semmiképp nem vennék: Nania!!!

Pont azért, amit az előző hozzászóló is írt. Full műanyag, kényelmetlen, kemény, "fapados"...

Nem ültetném bele a gyereket akkor sem, ha ingyen adnák!

Szerintem a kényelem is fontos!

2012. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól is függ,hogy már ül-e biztonságosan a babád. Mármint ha most akarsz venni neki. Mert ha még nem ül, akkor 0-18-ast vegyél szerintem, mert ezeket hátrafelé is be tudod kötni, míg nem ül biztonságosan. Sokan érvelnek azzal ellene, hogy nem lát ki a baba, de szerintem meg sokkal jobban kilát. Mi így használjuk, és még levettük az autó hátsó ülésének a fejtámláját és teljes a panoráma neki hátrafelé. Élvezi is. Nekünk ilyen van:

[link]

Én is féltem,hogy hamar kinövi majd, mert a mi kislányunk elég hosszú. De szerintem nem fogja,mert elég magas a támlája. Én nem vennék 9-36-ost, mert szerintem túl nagy korcsoportot ölel át.

2012. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én olyat keresek amiből kilát, mert az egyik ismerősöm vett 0-18kg-ig, majd 1 hónap múlva másikat kellett vennie, mert ordított benne mindig, és mióta vettek olyat amiből kilát, elvan a kocsiban. Nem szeretnék így járni. Viszont a babám még nincs csak 8 kg. Így nem tudom milyet érdemes venni?
2012. febr. 13. 09:44
 8/11 anonim ***** válasza:
hatos vagyok: És ül már biztonságosan? Mert ha igen, akkor szerintem menjetek el egy bababoltba és próbáld bele az ülésekbe. A mi babánk is még csak 7400 g és ezért választottuk ezt az ülést. És ha már nem szeret hátrafelé utazni,akkor majd megfordítjuk, hogy menetirány szerint legyen. 8 hónaposan meg kellet venni neki az ülést,mert a hordozó már kényelmetlennek tűnt Neki.Most 10 hónapos és kb. 1 hónapja ül. De Ő hátrafelé ülve se reklamál egyáltalán. Élvezi az utazásokat.
2012. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. Érdemes kivárni, amíg 9 kg lesz, mert vagy 0-18-as van, vagy olyan, ami 9-től kezdődik. Amit linkeltem, abban előre, és hátra fele is be lehet kötni. 0-18-asat én sem vennék.
2012. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2 hónapja felül magától és meg is ül sokáig.
2012. febr. 13. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!