Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 foga van 8hós babámnak....

6 foga van 8hós babámnak. Adnék neki kenyeret, babapiskótát de félek h nagyot vesz a szájába? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, először nagyot fog a szjába venni, addig fogja tömni, amíg fér :-) de ezért leszel te mellette, hogy mielőtt megfullad, kikapd a szájából :-) ez így megy, ebből fogja megtanulni. 1-2 nap és tudja majd, hogy csak annyit vegyen be, amennyit meg tud rágni.
2012. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 9 hónapos 2 foga van, kb egy hónapja jött ki mind a kettő egyszerre. Én már azóta adok neki babapiskótát, kenyeret, almát. Szépen majszolgatja, a nagyobb darabokat ügyesen kiköpi, még egyszer sem volt semmi probléma.
2012. febr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom 11,5 hónapos, 2 foga van. És eszik kalácsot, kenyeret, kiflit is. És harapja! Azzal a 2 fogával. :)

Igen, eleinte ő is betömte a felét egyszerre, de már rájött, hogy az úgy nem jó.

2012. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az én babám 7 hós,egy foga van.adok neki kenyeret,pufit, babapiskótát,de pl a babapiskótát folyamatosan félrenyeli,öklendezik,úgyhogy ott ülök és szedegetem a szájából a nagyobb darabokat.de imádja rágcsálni ezeket.így kénytelen vagyok ülni és figyelni.gondolom majd rájön,hogy nem kéne akkorákat harapni.
2012. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg, hogy a nagyobb darabokat köpje ki. mindig mellette öltem, és ha nagy darabot vett a szájába, amit nem tudott megrágni, akkor kiszedtem neki + mondtam, hogy köpje ki. Egy idő után már elég volt szólni neki.
2012. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!