Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Wellness hétvége 2 gyerekkel?...

Wellness hétvége 2 gyerekkel? 2,5éves és 8hós? Tapasztalat? Hol voltatok? Hogy bírta a gyerek? Alvása? Etetése?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Voltunk velük Tapolcán (Hotel Pelion), isteni volt, imádták a gyerekek is. Saját utazóágyat vittünk, így ismerős volt számukra, semmi gond nem volt az alvással. A nagyobb azt ette, amit mi - elég jó a választék a svédasztalon - a kicsinek betankoltam bébiételből.

Voltunk - itt már egy- és háromévessel - Visegrádon a Hotel Silvanusban, na az a csúcsok csúcsa, a kaja meg valami isteni, oda még tuti visszamegyünk.

Voltunk Hajdúszoboszlón, már nem tudom a hotel nevét, de ott van a fedett élményfürdő mellett, az is csúcs volt, tényleg egyik helyre se tudok rosszat mondani. A gyerekekkel soha semmi baj nem volt, élvezték az egészet.

2012. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 gyerkőccel járunk. :) Hidd el, a gyerekek bírják a legjobban. Főleg a kicsi, aludni, enni ott is tud. Az a lényeg, hogy ne görcsölj azon, hogy felborul a napirend (biztos, hogy fel fog), állj lazán a dologhoz, mert ha végigizgulod, akkor nem lesz jó. Majd ha hazamentek, folytatódik minden a rendes kerékvágásban.
2012. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát mi megszívtuk. Nekem egy éves pár hónapos volt a kicsi, 14 hónappal idősebb a nagy. Ráadásul megkértük a nagyszülőket, hogy jöjjenek velünk, hogy mi is tudjunk közben kikapcsolódni. Nos, indulás napján elkezdett hányni a kicsi, nagypapa vese görcsöt kapott. Mire odaértünk Egerbe (Hotel Flóra)a gyerek közel 39 fokos lázas volt. Alig aludtunk valamit, a kicsi fulladásosan köhögött egész éjjel, ráadásul minden rezdülésünkre riadtak, hiszen nem voltak a közös szobához szokva. Nagypapa a második éjjelt az ügyeleten töltötte. Mire hazaindultunk mindenki jobban lett...

Amúgy a kicsinek babakajákat vittem, a nagyobb ette amit mi. Vittünk bébiétel melegítőt, tejes desszerteket betettem a minibárba.

2012. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!