Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónap körüli babátok...

Hat hónap körüli babátok mennyit eszik főzelékből és gyümölcsből?

Figyelt kérdés

A fiam hat hónapos és egy hetes. Amióta hozzátáplálok mindig én készítem neki a zöldséget, gyümölcsöt, most viszont ki akartam próbálni az üveges ételt, hogy megeszi-e azt is.

Megeszi, viszont rájöttem, hogy ő többet eszik, mint amennyit a korának megfelelően adnak...

125 grammos az üveg, átöntöttem a tányérjába és nem volt annyi, mint amennyit enni szokott, úgyhogy kénytelen voltam még hosszá pürésíteni egy nagyobb körtének közel a harmadát, hogy elérjük a gyermekemet kielégítő mennyiséget.

Akkor ő ilyen sokat eszik?

Egyébként csak ez az ebéd, tápszert már csak reggel és este kap, tízóraira tejpépet, ebédre főzit+húst, uzsonnára gyümölcsöt eszik, ezek után nem kap tejet, csak inni vizet, vagy teát.


2009. jún. 3. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem tökéletesen táplálod.

Nem kell rendes kaja után már neki tápszer, annál jobb minél kevesebbszer eszik. Annyit adj neki amenniy jólesik nkei. Amugy 190 grammos egy átlagos bébi étel. Nekem lányom van 6 hósan ő is 2 husosat evett 1 gyömit vagy pépet és bevert már akkor is egy evésre egy üveggel.

Ugyhogy sztem jól csinálod

2009. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én fiam most 7hónapos,de 6hónaposan(sőt gyümölcsből már 4,5hónaposan)megevett egy üveggel(190g)Ha én csinálom neki,akkor is kb annyira jön ki.Mellesleg ő még szopizik utána.
2009. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha én csinálom a főzit, 210-et is megeszik, de a 190 g-os üveges is eltűnik. Gyümi is 1 üveg, de az a végén már nehezebben csúszik. Héthós mult, de 5,5 hósan már ennyiket evett.
2009. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!