Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért beteg ilyen sokszor?...

Miért beteg ilyen sokszor? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

16 hónapos kislányom nem volt beteg egyszer sem 14 hónapos koráig. 2 hónapja viszont folyamatosan beteg: torokgyulladása, mandulagyulladása, hörghurutja volt. Folyton folyik az orra, köhög.

Dokinál persze mindig voltunk, holnap is megyünk. Viszont hiába múlik el az egyik betegsége, egyből jön a következő, és még nem is jár közösségbe.

Ő már ilyen beteges marad?

Egyáltalán miért lett ilyen beteges?

Mivel erősíthetném az immunrendszerét?


Van itt valaki, akinek sokszor beteg a gyereke? Mit csináltok ilyenkor? Lehet csak a hideg, vírusos időjárás miatt van ez?


Köszi előre is a válaszokat!


2012. febr. 13. 11:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igen, kapott legutóbb antibiotikumot.

Na, lehet az is betett szegénynek.


Ezek szerint lehetséges, hogy tényleg ilyen "mocsok" ez a 15 hós oltás?

2012. febr. 13. 14:03
 12/17 anonim ***** válasza:
A 15 hós oltásról én azt hallottam,hogy nagyon megviseli a kicsiket.Meg azt,hogy általában okoz betegségeket,mert ugye valamilyen szinten betegséget kap,de ezáltal meg is erősödik a szervezete,mert felismeri azt a vírust.Valamilyen szinten jót tesz neki az a betegség.Tudom hü.lyén hangzik.Az én kisfiam is volt beteg előtte,de nem ennyiszer egyhuzamban.Szó szerint mindent összeszedett.De azóta szerencsére nem volt beteg.Le is kopogtam.E.
2012. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Béres cseppről én is jókat hallottam!Esetleg kipróbálhatod azt is!
2012. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és szerintem kipróbáljuk a Béres cseppet!
2012. febr. 13. 15:38
 15/17 anonim ***** válasza:
Eddig sose írtam, 4-ik vàlaszolò vagyok de mièrt kellett így lehùzni hogy megírom amit olvastam ès amit èn alkalmazok a kislànyomnàl??? Segíteni akarok ès jòl lehùznak... de mièrt? Bocs az off-èrt Kedves Kèrdezô'
2012. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozott le, én írtam is neked, hogy én is hallottam arról, amit írtál, úgyhogy egyetértek veled.

A pontozgatást ne vedd soha figyelembe, mert néha megjelenik egy-egy okostojás, aki lepontoz, de nem ír indoklást. Úgyhogy szerintem ne vedd nagyon magadra!


Mindenkinek köszönöm még egyszer a válaszokat, számomra hasznosak voltak!

2012. febr. 14. 11:32
 17/17 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, tudom hogy vannak ilyenek de miért...

Minden jót a kislányodnak és kevesebb betegeskedést!

2012. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!