Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira szörtyög az orra, nem...

Annyira szörtyög az orra, nem tud aludni, szopizni rendesen. Sterimar, orrszívó, orrcseppp. Mit tehetnék még? Dokinő szerint nem beteg. Mutassam meg màs orvosnak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a nátha okoz ilyen problémát, Sterimar és orrszívás, ennyit tudok tenni én is. Doktornénink szerint nátha, sajnos tőlem kapta el, remélem néhány nap alatt elmúlik (már ma is jobb a helyzet, mint tegnap volt). Folyamatos kezelés és kitartás, jobb lesz:-))
2010. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamilla(lehetőleg ömlesztett) teát inhaláljatok tengeri sóval.Nálunk nagyon bevált a ti terápiátok mellett.
2010. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én babyluuf balzsamot használok ilyenkor naponta 2x, ez általában alvás előtt van. Ettől nekünk jobban tud aludni. Azt nem írtad milyen idős a baba, de ezt azt hiszem 6 hós kortól lehet használni. De szigorúan csak a hátára lehet kenni a babának. A doki biztos tudja, hogy ez nem olyan vészes, persze nekünk mindig súllyosabbank tűnik a dolog, de gondolom meghallgatta,láza sincs, ne aggódj. Mi is most voltunk betegek ez van most a levegőbe, nálunk 2 hétig tartott és még láza is volt az első nap. Jobbulást.
2010. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2010. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig a fogzásnál jön elő a szörcsögés, először azt hittük orrmandula probléma, aztán elvittük föl-orr-gégére, és ott azt mondták, mindene szép, semmi gond. amikor kibújtak a fogak, elmúlt. aztán amikor jött a következő, kezdődött minden előröl...
2010. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi most jöttünk ki egy ilyen náthából. Én homeopátiás orvoshoz vittem, és golyócskákat kapott. Nem tudom az használt-e, de ártani biztosan nem ártottam vele. Ja, és Cebion cseppeket is adtam. Nem tudom a Te babád cumizik-e, de én cseppentés után odaadtam neki a cumiját, hogy próbálja az orrán venni a levegőt, és így jobban felszívja a cseppet. Jobbulást a babócádnak, Neked meg kitartás. Tudom, szörnyű hallgatni, ahogy küzd! :(
2010. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
9 hónaposak, ikrek, még nincs egy foguk sem. kb 2 hete én voltam beteg, azt hittem elkapták, de az eldugult orron kívül tényleg nincsbajuk. ez pont elég hogy ne tudjanak aludni. a luft balzsamot lehet kipróbálom köszike.
2010. szept. 26. 22:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Luuf balzsamos vagyok! Nálunk se volt semmi más csak annyi, hogy első nap lázas is volt. Amúgy nem köhögött, nem fájtatta a torkát, csak az orra folyt. De a balzsam tényleg sokat segített.
2010. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!