Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért beteg ilyen sokszor?...

Miért beteg ilyen sokszor? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

16 hónapos kislányom nem volt beteg egyszer sem 14 hónapos koráig. 2 hónapja viszont folyamatosan beteg: torokgyulladása, mandulagyulladása, hörghurutja volt. Folyton folyik az orra, köhög.

Dokinál persze mindig voltunk, holnap is megyünk. Viszont hiába múlik el az egyik betegsége, egyből jön a következő, és még nem is jár közösségbe.

Ő már ilyen beteges marad?

Egyáltalán miért lett ilyen beteges?

Mivel erősíthetném az immunrendszerét?


Van itt valaki, akinek sokszor beteg a gyereke? Mit csináltok ilyenkor? Lehet csak a hideg, vírusos időjárás miatt van ez?


Köszi előre is a válaszokat!


2012. febr. 13. 11:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

igen ezt akartam írni hogy borzasztóan le van gyengülve az immunja,

érdekes hogy a doki nem ír fel semmi vitamint vagy bármit ezügyben,,

védőnővel is konzultálhatnál hátha tud segíteni

2012. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

anyatejes volt 14 hóig? (csak érdekel, mert állítólag nagyban javítja a betegségekkel szembeni védettséget)


én valami népi praktikával próbálnám egészségesebbé tenni. ezeket csempészném ételébe: pl. méz, citrom, narancs

savanyúkáposzta, gyömbér, fokhagyma...

sok séta jól felöltözve

2012. febr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


8 hónapig szopizott. Úgyhogy nem igazán ez védte meg őt eddig.


Cebion multit adok neki, de csak "önszorgalomból", mert doki soha nem írt fel semmi ilyet.

Holnap mindenképpen rákérdezek, hogy nem kellene ilyenkor alaposabb kivizsgálás vagy valami? Nem szeretném, ha ennél rosszabb lenne a helyzet, és ráhúzódna valamire a betegség.

Vagy vigyem el inkább magándokihoz? Mert a házi gyerekdoki igazából elég gyorsan lezavarja a vizsgálatot és nem igazán ad jó tanácsokat.

2012. febr. 13. 11:49
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Alapszabàly: multit NE ha beteg mert a sok vitamin a bacikat is tàplàlja!!!!!!

Sima Cebion csepp (c vitamin) napi 5 csepp minden nap a c vitamin az egyetlen ami pusztítja a bacikat! Ezzel hozdd egyenesbe a lànykàd ès utàna jöhet a multi!

Ha beteg lesz bàrmikor azonnal hagyd a multit. Figyeld meg, a gyògyulàsi idô is gyorsabb lesz! Olvastam, èn ezt teszem, tökèletesen bevàlt!

2012. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, ezt olvastam én is, és mikor beteg lett akkor nem adtam neki multit, csak a betegségek között. Bár lehet az is kár volt.

Akkor veszek Cebion cseppet.

Köszi neked is a választ!

2012. febr. 13. 12:01
 6/17 anonim ***** válasza:

első vagyok

de buta vagyok, hiszen mi is szedjük a cebion cseppet

ajánlhattam volna én is ! :)

2012. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem akarok butaságot írni,de nem a 15 hós oltás óta ilyen beteges?Az én kisfiam amint megkapta (szept.elején) október végén mandulagyulladás, nov.9.-én hányásos vírus, nov.20- körül meg arcüreggyulladás.Megkapta dec 8-án a 18 hós oltást,szerencsére nem volt beteg nov. vége óta.Cebion cseppet adok neki,meg citromos teát.E.
2012. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
lányom is ilyen volt, mindig visszafertőződött. ő most a Béres cseppet kapja napi 7 cseppet no meg a cebiont hozzá...lekopogom, azóta nem volt beteg., már a második üveggel fogyasztja
2012. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!


Hm... nem is tudom, a 15 hónapos oltás nagyon megviselte, és azóta valóban betegesebb, de már előtte is volt egyszer mandulagyulladása. De igen, elképzelhető, hogy a 15 hós oltástól is betegesebb.


Valamilyen cseppet biztos veszek neki, mert ez így nem állapot. remélem, ha majd közösségbe jár, nem lesz ennyire beteges, vagy még ennél is betegesebb. De hát ki tudja, ugye...


Köszönöm az ötleteket!

2012. febr. 13. 13:34
 10/17 anonim ***** válasza:

tényleg, nálunk is a 15 hós otlástól kb.3 hónapig sorban jöttek a nyavaják. aztán elmúltak hála Istennek.


amúgy még azon gondolkodtam, hogy antibiotikumot szedett? én úgy tapasztaltam, hogy antibiotikus után mindig hamar újra beteg leszek. úgyhogy már amikor lehet, kikerülöm. meg barátnőm mindig lelkesen szedi, adja gyerekeinek az orvos által ajánlott antibiotikumot, és gyakorlatilag folyamatosan beteg valamelyikük.

2012. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!