Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lesz igy az evés?...

Meddig lesz igy az evés? Egész nap csak tápi héthósomnál?

Figyelt kérdés
Az a fránya fogzás! 2 már több mint két hónapja kint van, valószínű beindult mostmár a nagy szünet után a többi. Tegnapig tökéletesen evett, reggel tápi, délelött üveg gyümölcs, ebéd egy ü főzi, délután tápi néha tejpép, este tápi. Ma délelőtt a szájába tettem a gyümölcsöt, először szájzárat kapott, majd ujra próbáltam, erre fájdalmas, könnyes orditásba kezdett. Ahogy kivettem a székből abbahagyta, majd játszani kezdett. A járókában 10 perc mulva lehúzott 180 tápit. Ebédre ugyanez a műsorszám volt, csak hangosabban. Fél óra mulva még nyöszörgött a habtapin ahogy játszani próbáltunk, ezért megkináltam 200 tápival, húzóra lecsúszott majd jóllakva játszottunk tovább. Akinél ezt csinálta a bébi, ugye a fogak miatt volt?ilyenkor már közel van a kibujáshoz, vagy egy hónapig tápit eszünk egész nap? Vagy tök más a gond? Visszaáll a kajarend?
2009. jún. 3. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen mikor a foga jött és akkor is mikor fájt a torka.Akkor nem evett napokig kanalasat!Pár nap és visszaáll minden a régibe:)
2009. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is volt ugyanígy, hogy csak tápit evett, ha fejre álltam sem tudtam kanállal adni rendes kaját:)Ne aggódj, biztos meg van az oka, de csak átmeneti.
2009. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, várok, de azért holnap próbálkozom.
2009. jún. 3. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!