Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is altatja babakocsiban a...

Más is altatja babakocsiban a kisbabáját?

Figyelt kérdés
Rosszat teszünk vele?Megszokja és utána nem alszik el magától?Tapasztalatokat várok.Nekem most egy kicsit nyűgösebb és csak így tudom elaltatni,de úgy gondolom még mindig jobb,mint kézben ringatni....vagy rosszul gondolom?
2012. febr. 13. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan altasd ott,tényleg jobb mint kézben. Az enyém napközben mindig kocsiban aludt de este szó nélkül elaludt egyedül az ágyában, nem kellett altatni. Már 3 éves, ebből nem volt hátrányunk soha.
2012. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is van hogy néha leviszem babakocsival sétálás ürügyeként, hogyha nem bír elaludni, mert tudom, hogy babakocsiban rögtön elalszik. Nem szokott hozzá :)

Engem sokszor altattak babakocsiban, meg autóban is (Emlékszem még rá, hogy esténként kocsikáztunk) nem szoktam hozzá :))) Csak azt érték el vele a szüleim, hogy amint beülök a kocsiba (mint utas) indulás után elalszok :)))

29n

2012. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:))Akkor jó,megnyugodtam.És ha az ágyában fekve paskolom a fenekét?
2012. febr. 13. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én paskolgathattam, nem érdekelte. Az enyém máig cicin alszik el (17hós) Este ha felriad, akkor a pocaksimogatás vált be. De minden baba más, ki kell tapasztalni.

Szerintem egyik típusú altatáshoz sem fog hozzászokni, mert ahogy nő annál okosabb lesz, jobban fogja érteni, hogy mi miért van.

2voltam

2012. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 éves koráig a délutáni alvását csak ott volt hajlandó végezni. Aztán jött megint egy tél, nem fért el benne, így maradt a kiságy. 1-2 alkalommal nem tetszett neki, de aztán megszokta.
2012. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!