Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba automatikusan jól...

Minden baba automatikusan jól érzi magát menetiránnyal szemben a babakocsiban?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kislányom és eddig mindig velem szemben utazott,tehát menetiránnyal háttal.Szeretnénk neki venni egy sport babakocsit de azok amelyek tetszenek nem átfordítható tolókarosak és csak menetirányba lehet ültetni a babát.Ez nem fogja zavarni a kislányomat?
2012. jan. 13. 15:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

az én lányom még 1-1.5 évesen is sokat utazott velem szemben! beszélgettünk mondókáztam néztem őt:) volt egy ilyen babakocsink amit írsz hogy csak előre néz(hallgatva másokra megvettem merthogy a gyerek féléves korától már a külvilágra kíváncsi nem az anyjára) na gyorsan el is adtam és vettem egy quinnyt mert abban biztos voltam hogy annak forgatható a sportülése.

ne átfordítható tolókarost keress hanem olyat aminek az ülése fordítva is a vázra pattintható.

2012. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem fogja zavarni, sőt. Biztosan nagyon fog neki tetszeni a sok látnivaló.
2012. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Az enyém 3 hónapos kora óta így utazik. Előtte rémálom volt a babakocsizás, azóta bármennyit tudunk sétálni.
2012. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Én kisfiam már 5 hetesen menetiránnyal szemben (is) utazott. 6 hónapos baba már igényli,hogy ne csak téged lásson még az utcán is :) A szocializáció fontos része,hogy sokat lásson a világból már pici kora óta.
2012. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,látom a többség szerint örül a baba ha úgy utazhat,persze az első válaszoló sorai is megfontolandóak!


Azért még várom a véleményeket!

2012. jan. 13. 16:40
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

3 hónaposan kapott egy vízszintesig dönthető sportot, mert nem volt el a mózesben. Azt nagyon szerette. Nemrég a nagy kocsink sportrészében magam felé fordítottam, nagyon balhézott, úgyhogy visszafordítottam előre felé, akkor minden baja megszűnt. :)


Szóval ő olyan típus, hogy "anyát látom eleget, tudom, hogy mögöttem van, olyankor világot szeretnék látni".

2012. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az első válaszolótól kérdezném,hogy azért adtad el gyorsan az egy irányból tolható kocsidat mert nem maradt meg benne a babád?
2012. jan. 13. 16:42
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen nem szerettem hogy nem látom és ő is sokkal nyűgösebb volt. Én azt mondom inkább vegyél olyat ami mindkét irányba tud nézni, mert akkor még mindig dönthetsz úgy hogy kifelé fordítod vagy befelé, de ha csak kifelé tud nézni és úgy lesz rémálom a babakocsizás azzal már nem tudsz mit csinálni, csak venni egy másik kocsit.
2012. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm és igen nekem is ez a félelmem ezért is gondoltam megkérdezem itt más anyukák véleményét!
2012. jan. 13. 16:51
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a jó,ha átfordítható ..az én kislányom is szereti ha ő is ott van mikor a tesójával dumálunk,meg ha fúj a szél akkor is...ha esik az eső épp és gyorsan rá kell rakni az esővédőt akkor is jobb szereti ha lát engem is...
2012. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!