Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet kezelni egy 4,5...

Mivel lehet kezelni egy 4,5 hós kislány szemét, eléggé könnyezik, csipás? Holnap reggel viszem orvoshoz, de addig is szeretnék neki segíteni valahogyan.

Figyelt kérdés

Gondoltam rá, hogy főzök kamilla teát, de azt olvastam, hogy allergizálhat, így félek több kárt tennék mint hasznot.

Köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 13. 18:11
 1/8 alaszka ***** válasza:
Sima forralt vízzel is lehet, de én kamilláztam már 2 hetese is az enyémnek, semmi baja nem lett. 1-2 alkalommal kellett, és el is múlt.
2012. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálhatsz egy gyenge kamillát, vagy sima forralt vízzel is letörölheted.
2012. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 13. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
én fecsibe tennék enyhén sós vizet és azzal kiöblíteném
2012. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekünk azt ondta agyerekorvos hogy sima forralt vizzel mossam neki mert a kamilla szärit es attol meg jobban fog csippäzni a szeme!
2012. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes-vizes vattával törölgesd le, azzal biztosan nem ártasz!
2012. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Sajnos tápszeres, szóval az anyatej kilőve... :(
2012. febr. 13. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kamillázni nem szabad, nekem a gyerekorvos mondta. Forralt hűtött vízzel töröld meg neki, belülről kifele, ne fordítva, mert akkor csak belekened a szemébe.
2012. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!