Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más kisovis gyerek is hisztizi...

Más kisovis gyerek is hisztizik reggelente? Már-már kiabálhatnékom van, úgy kiakaszt reggel a nyűgösségével, kényességével és sírásával kislányom, aki egyébként egy nagyon aranyos kislány. Pedig nem nevelem kényességre.

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj, ne is mondd! Immár 3 éve küzdök ezzel, 2 éve pedig már kettővel egyszerre.

Mindig van valami bajuk, hol felváltva, hol egyszerre. A kicsi ugye még nem tud egyedül öltözni, így őt öltöztetném, de nem akar és mindig elrohan sírva. A nagy meg közben kómázik és nincs kedve oviba menni, hisztizve öltözik fel, direkt nem jól veszi fel a ruhadarabokat és sorolhatnám.

Közben készüljek el én is és nem felejtsek otthon semmit.

Áááááááááá, néha olyan idegőrlőnek érzem az egészet!

Olyan jó lenne, ha nem nekem egyedül kellene minden áldott nap 2x is megküzdenem velük, hanem néha valaki besegítene. De sajnos senki sincs, holnaptól meg már én is újra dolgozom. Fogalmam sincs hogy fogom bírni napi 9 óra meló és 6 óra alvás mellett...


Viszont, tegnap találkoztam ezzel a kérdéssel és azóta is a hatása alatt vagyok annak a mondatnak, hogy: "köszönöm mindenkinek.és szeressétek imádjátok gyerekeiteket,mert sose tudhatjuk mikor ér véget az életünk.használjatok ki minden percet!és ha felbosszant gondolj arra hogy én most mennyire örülnék ha rosszalkodna a lányom!"

Istenem, most is megkönnyeztem, tegnap pedig végigbőgtem az egészet.

2012. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az említett kérdést meg lefelejtettem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2012. febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:((((

Nekem is nagyon hisztis a kislányom,egyre jobban fogy a türelmem. Elolvastam,ill.végig sírtam a belinkelt cikket.... HÁT ÖLELJÉTEK PUSZILGASSÁTOK A GYERMEKEITEKET!!!!!!!!!!!!!!!

2012. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Oltári nagy baromságnak tartom azt hogy szerencsétlen kölköket már hajnalba fel kell verni az idióta óvoda miatt, nem is kéne annyit ott lenniük!


10 re kéne járniuk.

2014. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!