Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Részben anyatejes 11 hónaposot...

Részben anyatejes 11 hónaposotok milyen időközönként kakál?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam anyagcseréje elég lassú: kihasználta még teljesen anyatejes korában a max türelmi időt, amit a szakemberek szabnak (napi héttől heti egyig normális) és annak ellenére, hogy nem voltam egy "tejcsárda" igen jó súlyban volt.

Ezt a szokását fenntartotta később is, egy éves korában általában kétnaponta/naponta volt széklete de voltak időszakok, amikor ritkábban. (Pl ha elutaztunk, vagy a sinlac miatt, ami eléggé fog, stb.) Mindez annak ellenére, hogy igen sok rostot fogyasztunk (sütöm a kenyeret, minden étkezéshez van nyers, stb.)

A székelés gyakorisága alkat-függő, én általában akkor adtam neki kúpot, amikor láttam, hogy nyomna, de nem jön.

2012. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Naponta kétszer, általában tízórai és uzsonna után. Reggel-este szopizik még, plussz éjjel egyszer, amikor felébred. Amúgy nappal mindenfélét eszik, amit ilyenkor már lehet.
2012. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napi 2x.Reggel és délután.
2012. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!