Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként cserélitek...

Milyen időközönként cserélitek babátok alvós ruháját?

Figyelt kérdés

Én úgy gondoltam, hogy 3naponta adok majd rá másik pizsit, ha nem történik baleset. Ez így jó elgondolás? Vagy aludhat több ideig is abban a pizsiben? Ti hogy csináljátok?

Első babám lesz és kissé tapasztalatlan vagyok minden téren:)


2011. dec. 29. 17:23
1 2 3
 1/24 zkriszti3 ***** válasza:
Ha nincs baleset 3 nap. Nálunk mindig volt valami ezért ezt az időt nem tudtam betartani, csak amikor szobatiszta lett.
2011. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Születése óta fürdettük minden este és mindig új ruhát adtam rá,a mai napig így megy,már21 hónapos.
2011. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Minden nap tisztát adok. Egyrészt van elég, másrészt az elsőnél megszoktam, hogy folyton lebukta magát, vagy kicsit kifolyt a szájából a tej, és cserélgetni kellett. Mindkettő kb. 10 órát alszik éjjel, és a nappali ruháját is mindig cserélem, minden nap tisztát adok, így az éjszakait sem adom rá, csak kimosva.
2011. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én is mindig újat adok rá, bár néha szerintem is felesleges, de reggel automatikusan megy a szennyesbe.
2011. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én nem adok külön alvós ruhát. Este fürcsi, tiszta ruha, utána következő fürdésig csak ha leköpte, akkor kap tisztát.
2011. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha nincs baleset 2-3 naponta cserélem.
2011. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

3-4 napig adom rá ugyanazt a pizsit. Általában nem szokott baleset történni.

Nyáron meg amikor nagyon meleg van és csak body van rajta akkor fürcsi után tiszta body és a következő fürdéskor cserélem le.

2011. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
míg baba volt, nem volt külön pizsije. Minden fürdéskor kapott tiszta bodyt meg rugit, ami a következő esti fürcsiig maradt rajta. Kivéve ha lebukta. Ha jól emlékszem kb. 1 éves korától volt külön alvós rugija, és nyáron bodyja (kapott használtabb ruhákból). A pizsit kb. 3-4 naponta cserélem.
2011. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Minden este tisztát kap, sokszor annyit pisil éjszaka, hogy átérződik a pisiszag. Ha reggel csomag is van, arról ne is beszéljünk, szó szerint büdös a rugija. Nappal amúgy is body és melegítőnadrág van rajta, csak estére kap rugdalózót.
2011. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én is 3-4 naponta cserélem, ha nem történik baleset. Végül is tisztán, fürdés után kerül rá, tehát ha nem lesz pisis vagy bukott,akkor nem lesz piszkos.
2011. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!