Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Áprilisi babának milyen...

Áprilisi babának milyen rucikat vegyek? (Remélhetőleg tavaszi időjárás lesz addigra. )

Figyelt kérdés

2012. febr. 14. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan ruhákat, hogy rétegesen tudd öltöztetni. Ekkor még elég szeszélyes tud lenni az időjárás (eső, szél, melegebb, hidegebb). Hosszú ujju és rövid ujju body, rugi; lábfejesnadrágok, pulóverek (vékonyabb anyagúak), kiskabát, kötött kardigán, kising, kis sapka, kabátka vagy vékonyabb bundazsák is lehet.
2012. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

A body h.ú., de mégis szellős volt, imádtam.A babazsákot pedig jól ki tudtuk használni.

2012. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body, hosszú ujjú body.Hosszú ujjú póló.Nadrág. Hosszú ujjú, és ujjatlan rugdalózó. Zokni.Kabát. Én még egy szőrmók, vagy pamut vatelinnel bélelt overált is vennék neki, kényelmesebb mint a nadrág+ kabát. Kardigán, kiskabát.Lábára vastag zokni,vagy kocsicipő, tutyi.
2012. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kintre átmeneti overáll, megéri nincs macera a kabát + nadrággal, védi a lábát is, az sem hátrány ha kesztyűs, az újszülöttek keze nagyon hideg tud lenni néha. Kabátot, pólót nadrágot csak 1-2 garnitúra kimenőset vegyél, hidd el nem fogjátok használni. A fiam februári betankoltam mindenből, amit használtunk 99%-ban, rövid ujjú body (a hosszút nem szeretem, most sem, egymagában vékony, föléöltöztetni nehéz, az a kis plusz ujj semmit nem jelent) hosszú ujjú lábfejes rugi, zokni, sok textil pelus és az overáll. Tavaszra tekintettel beszerezhetsz pár darab napozót is, én nyáron sokszor öltöztettem rövid ujjú vagy ujjatlan bodyba és napozóba, nem látszott ki a body. Ha már az idő megengedi ráadhatod az overállt egy bodyra, így kapsz egy jó vastag rugit vagy adsz rá ezen kívül még egy pólót, sétálni tökéletes lesz. A fiam 0-1 hósa. 56-os méretet hordott majd 1-3,5 hósan 56-62-es méretet. Jó babázást, használd ki, gyorsan elrepül, holnap lesz egy éves az enyém :) Irigyellek
2012. febr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!