Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babáitokkal mit csinált...

Bogyo110 kérdése:

1 éves babáitokkal mit csináltok egész nap most hogy ilyen zord az időjárás?

Figyelt kérdés
mi kimenni nem igazán tudunk mert nincsenek rendessen takaritva a járdák peddig városban lakunk no meg ma egyéssz nap -17 fok volt aaz én lánykám peddig egész nap pörög!
2012. febr. 6. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk olyan -10 körül van, így nem megyünk ki. Mondjuk ma annyira nyűglődött már 4 körül, hogy majdnem kivittem, persze csak a teraszra. De aztán felállítottam az ablakba, onnan nézte a kutyákat.

Így most sokkal több figyelmet igényel, nem nagyon játszik el egyedül. Szóval képeskönyvet nézegetünk, formabedobózunk, építek, ő lerombolja, énekelek neki, zenét hallgatunk, kipakolja a dobozait, én vissza.

De holnap elmegyek vele vásárolni, mert nem bírja az egész napos bezártságot. Mondjuk csak autóval, mert itt már most is nagyon durva szél van.

2012. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen nálunk is kb ez a napi program én is holnap elviszem kocsival Mamázni meg Papázni!
2012. febr. 6. 21:00
 3/3 anonim válasza:
Szia! nálunk is a könyvnézegetés, aktív mondókázás (amibe a babát is belevonod pl. csip-csip csóka, Jánosbácsi fát fűrészel... stb)hintázás, táncolás a menő. Na és ha végképp nem bír magával, kihasználjuk a panel előnyeit, és lépcsőn fel-le, pince folyósóján ide-oda sétálunk (bár még csak kézen fogva :-) de ez eddig bejött.
2012. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!