Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Coto baby sport vagy Bertony...

Coto baby sport vagy Bertony foxy? Van tapasztalatod róluk? Megosztanád velem?

Figyelt kérdés
Más babakocsi nem érdekelcsak akkor ha olcsó 20.000Ft alatti!Köszönöm!
2012. febr. 14. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak a bertoni foxyról tudnék véleményt mondani, nekünk az van. Először nagy könnyebbség volt a nagy, nehéz babakocsi után egy bolygókerekes, könnyű kis sporkocsi, aránylag kicsire összecsukhatóan, de télen nekünk annyira nem kényelmes, mert a sok ruhában nehezen fér el a baba, mindig lecsúszik, kevesebb ruhában meg fázik, mert azért nem egy téli babakocsi. Még egy zavar, vagy a tolókar rövid, de én mindig belerúgok az aljába, és elég messze el kell tartanom magamtól, hgoy ne rugdossam a kosár részét. Ettől függetlenül szeretem, de lehet, hogy ha mást is kipróbálnék, kiderülne, hogy van ennél jobb is!
2012. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is Foxy van.És tényleg nem ajánlatos télre:(az én lányom sem fér el benne beöltöztetve:(Viszont nyári kocsinak tökéletes!
2012. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk mindkettő volt.

A Foxyba állandóan belerúgtam, a kisfiamnak sem volt túl kényelmes...

A Coto babyt csak kipróbáltuk,aztán eladtam. Kissé fapadosnak találtam... Persze nagyobb gyereknek lehet,hogy jó.

Én használtam vettem Peg Perego Ariát,az nagyon bevált!!!

2012. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!