Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiert vettetek babakocsit,...

Mennyiert vettetek babakocsit, illetve mennyiert vesztek?

Figyelt kérdés
Mennyi penzt alldoztatok ra? Elore is koszi!
2012. febr. 14. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
[link] én innen vettem a 05st:) imádom mert télies és jó meleg viszont a fél cuccost le lehet szerelni így nyáron is tökéletes ja és olcsó:)
2012. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Első babakocsit kaptuk(amit kinéztünk azt vették szüleim), 65 körül volt, de nagyon nem jött be.

2.at 20ezerért vettük használtan és nagyon nagyon szeretem!Szép a mai napig, pedig előttünk már 2 gyereket kiszolgált, remélem nálunk is bírja még legalább 1 tesóval:)

Az 1. egy lengyel, ami csak azért hátrány mert nem tudom jó áron eladni, amúgy jó a minősége, sokaknak bejön, mi nem tudtuk használni a méretei miatt.

A 2. peg perego venezia...szuper kocsi!!!:)

2012. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A miénk: http://www.youtube.com/watch?v=kHN2v9PQajM

Nagyon jó kis kocsi, nagyon szeretem. Már nem emlékszem pontosan mennyi volt, 110 körül.

Most ennyi:

[link]

2012. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszíntén nagyszülők dobták össze, és marha drága volt. Valószínűleg mi is megvettük volna... és imádom, mert nagy kereke van, nagy belsőterű, babahordozó mózeskosár és sportrész is tehető a vázra... nagyon könnyű tolni bármilyen útviszonyok között... szóval egy álom babakocsi. Egyébként CAM a márkája és 140.000 Ft-ba került (ami nekem irreálisan soknak tűnik de sajnos azok a babakocsik amik ilyen opciókkal rendelkeznek ennyibe kerülnek).
2012. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekünk pont ilyen volt az első kocsink, mint amit első linkelt, csak nem ez a márka....látod, nem tudnám eladni jó áron így, hogy már használt...
2012. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az elsőt kaptuk kölcsön, nagyon utáltuk mindketten.

Aztán kifogtam 6000-ért egy graco-t és most már élvezet a babakocsizás.

2012. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk, ennyiért, innen :)

[link]

Eddig bevállt, bár még csak a mózes + hordozót használtuk. Min2ben jókat alszik a babóm.

2012. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
MI ilyet vettünk. [link]
2012. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
[link] mi ilet vettünk lilában! nagyon szeretjük!
2012. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Anmar Hilux 3 funkcios babakocsi 70.000ft Bippa kft.

[link]

2012. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!