Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiert vettetek babakocsit,...

Mennyiert vettetek babakocsit, illetve mennyiert vesztek?

Figyelt kérdés
Mennyi penzt alldoztatok ra? Elore is koszi!
2012. febr. 14. 17:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Peg Pérego Pliko Switch On Track, akcióban vettük 140 helyett 110-ért. Álom babakocsi!

Ezen nem éri meg spórolni, pláne ha sokat fogtok mászkálni, csak az életedet teszed nehezebbé. Elsővel olyan volt, amilyen az első válaszoló belinkelt, Raf Pol lengyel, rengeteget szenvedtünk vele. 3 hónap után eladtam a vaterán, persze harmad áron, mert eladhatatlan.

Ha babakocsi, akkor olasz, német, vagy bármi más, csak lengyel nem.

2012. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mindennel együtt kb. 130 ezer volt!

De nagyon megérte! Első gyerek, a második is használhatja majd.

Ezen nem akartam spórolni, hiszen nem mindegy,hogy hogy tudunk vele közlekedni. Barátnőm pl. már utál eljönni velünk sétálni, mert szenved a babakocsijával!

2012. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego Pliko P3 van, használtan vettük 75.000 Ft-ért. Nagyon szuper, eddig semmi problémánk nem volt vele. :) Annyi a hátránya, hogy nem lehet a sportrészt megfordítani, ami azért jó lenne. De Switch-et nem találtunk használtan, újonnan pedig nagyon drága lett volna. :(
2012. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]

mindennel együtt 350.000 körül volt.de több gyereket szeretnénk.és több babakocsink nem lesz.:)

2012. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elsőre Peg Perego-t vettünk használtan 50ezerért. Plusz a hozzá való autós hordozó volt 8ezer. Most már esernyőre csukható sportkocsit használunk, azt is használtan vettem, Maclaren 20ezerért.
2012. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!