Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » GYED-es anyukák! Infót adok!...

GYED-es anyukák! Infót adok! Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Ma vittem be az Oep-hez a kompenzációs adatlapot amit kipostáztak tegnap.

Kérdeztem a hölgyet, hogy a februári gyeddel már kompenzálva lesz-e a januári kiesés és erre azt mondta, hogy még nincs programjuk hozzá.Egyenlőre kipostázták az adatlapokat, azokat gyűjtik be, de, hogy kifizetés mikor lesz azt nem tudja megmondani.

Ergo nem is kellett volna rohanni a nyomtatvánnyal.

Gondoltam jó, ha tudtok róla, hogy nem biztos, hogy márciusban már megkapjuk a kompenzációt!

13,5 hós kiscsaj anyuja (9500 ft mínusszal)


2012. febr. 14. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, de most mondjam, hogy nem lepődtem meg.
2012. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

De jóóóóó :(((

Pedig hiányzik az a pénz nagyon- nagyon!!

2 gyerekes anyuka

2012. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Köszi az infot!
2012. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem már mondta a könyvelőm, hogy ne siessek, mert még bizonytalan minden. :( gyakorlatilag senki nem tud semmi pontosat/biztosat...
2012. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem meglepő,nálunk még pluszba vagyis mínuszba a párom még az ételutalványt se kapta még meg,mondván rajtuk(cég ahol dolgozik) kívül álló okok miatt nincs még legyártva.:(
2012. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi pedig már étkezésit sem kapunk mert sok az adója:(((
2012. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmennek ezek a p.icsába de komolyan!

Nekem 7 ezerrel lett kevesebb a GYED-em, párom 12 ezerrel kapott kevesebb fizetést.Az új kafetéria rendszer miatt, ami szerint csak 5ezer hideg étkezési "jegy", vagyis ez a rohadt Erzsébet utalvány jár, így buktunk 7ezret.Ez eddig 26ezer forint, azt, hogy hogyan fizetem ki a számlát nem tudom..:/// Ezek után nem tudom mit írjak...Szerintem már mindegy is...

2012. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
köszi
2012. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és ebben a hónapban még ezt a k.urva utalványt se kaptuk meg, mert problémák vannak...Úgy néz ki csak jövő hónap..Addig meg vegetálunk...Köcs.ög ez az egész.
2012. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 10e-rel kaptam kevesebben a párom pedig csak ezt a szar Erzsébet utalványt kapta, amit szinte semmi normális helyen nem lehet levásárolni. Az éttermekbe nem lehet pelenkát venni a gyereknek... Az meg már megint más kérdés, h ez is kevesebb, mint volt.
2012. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!