Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » GYED-es anyukák! Infót adok!...

GYED-es anyukák! Infót adok! Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Ma vittem be az Oep-hez a kompenzációs adatlapot amit kipostáztak tegnap.

Kérdeztem a hölgyet, hogy a februári gyeddel már kompenzálva lesz-e a januári kiesés és erre azt mondta, hogy még nincs programjuk hozzá.Egyenlőre kipostázták az adatlapokat, azokat gyűjtik be, de, hogy kifizetés mikor lesz azt nem tudja megmondani.

Ergo nem is kellett volna rohanni a nyomtatvánnyal.

Gondoltam jó, ha tudtok róla, hogy nem biztos, hogy márciusban már megkapjuk a kompenzációt!

13,5 hós kiscsaj anyuja (9500 ft mínusszal)


2012. febr. 14. 18:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hasonló helyzetben vagyunk mi is sajnos:(

Sajnálom, hogy ennek a k@cs@g kormánynak csak arra futja, hogy a családokat ilyen kilátástalan helyzetbe sodorja!

Szégyen ami itt megy!

2012. febr. 14. 21:12
 12/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nem pánikkeltésként, de én azt hallottam a Magyar Államkincstárban tegnap, lehet, hogy csak májusban fogják küldeni a kompenzációt. Tudom, nem ők az illetékes szerv, csak ott jártam ügyet intézni, és rákérdeztem, hátha tudnak valamit.
2012. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bizony nem tudni mikor kapjuk meg, de én úgy hallottam, hogy visszamenőleg kifizetik! Akkor meg majd milyen jó lesz:)
2012. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ha egyben kifizetik én akkor (példának okáért)106 ezer forintot fogok kapni (5 havi kompenzáció plusz a kompenzált gyed).Namármost, ez csak egy hónap lesz, ha tényleg így lesz, holott véleményem szerint ennek mnden hónapban ennyinek kellene lennie, hogy az ember tisztességesen nevelje a gyerekét.

Remélem azért nem húzzák májusig, mert elég nagy érvágás az a havi 950 ft mínusz.

2012. febr. 14. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!